X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СВЯЩЕНОСЛУЖИТЕЛІ-МОНАХИ МОНАСТИРЯ ПЕТРА І ПАВЛА

Завантажити презентацію

СВЯЩЕНОСЛУЖИТЕЛІ-МОНАХИ МОНАСТИРЯ ПЕТРА І ПАВЛА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Видатні священослужителі - монахи

Слайд 2

Дрогобицький Василіянський монастир св. Апостолів Петра і Павла Монастир був своєрідною установою. Дрогобицькі Василіяни використовували кодекс, який одержали від давніх монастирів. Персональні відомості про ченців свідчать про наявність чіткої системи регламентації посад та обов'язків. Займалися «господаркою»: землеробством, скотарством і навіть варили пиво. Не забували і про місійну та культурно-освітню працю. Нова влада, яка прийшла у вересні 1939 року, основний удар спрямувала проти цього духовного та патріотичного осередку.

Слайд 3

Блаженний Преподобномученик Северіян Бараник, ЧСВВ (1889-1941) Народився 18 липня 1889 року . Місце народження невідоме. До Чину Святого Василя Великого вступив 24 вересня 1904 року в Крехові . Там, після закінчення новіціяту, склав свої перші чернечі обіти (16 травня 1907 року), а 21 вересня 1910 – довічні. Святу тайну священицтва прийняв на чужині 14 лютого 1905 року.

Слайд 4

Катехит – ієромонах “ Радісна душа й радість для інших ” Після повернення на рідну землю його було призначено до Жовківського монастиря. У школі катехит – ієромонах Северіян відкривав дітям очі на Божу любов. Окрім того редагував дитячий журнал “Наш приятель”, активно працював на парохії. Він очолював Марійське Товариство для молоді й ремісників, Товариство Апостольства Молитви гідної смерті, був настоятелем сиротинця, давав науки монахам та рекомендації для вірних.

Слайд 5

Ігумен монастиря ОО. Василіян та парох ц. Св. Трійці м. Дрогобич Як ігумена , отця Бараника чекало чимало труднощів і радощів. Незважаючи на важкі обставини, отець Северіян постійно працював, давав рекомендації тощо. Для людей працював як монах–священик, все старався допомогти їм, щоб мали легший доступ до Бога.

Слайд 6

Нескорений дух З приходом радянських військ у Дрогобич енкавеесівці заборонили ієромонахам Баранику та Сеньківському виходити поза монастирську обитель. Отцям вірні радили якнайшвидше вийти з монастиря і перечекати, але вон