X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Консерватизм"

Завантажити презентацію

"Консерватизм"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 11-вг класу Чугунова Ірина

Слайд 2

Консерватизм – визначення ідейно-політичних, ідеологічних і культурних течій, що спираються на ідею традиції та спадкоємності в соціальному та культурному житті Головні принципи: відмова від революції;   неприйняття будь-яких утопічних теорій, що припускають радикальне перевлаштування суспільства.

Слайд 3

Основоположники сучасного консерватизму є американські політологи Д. Аллен С. Хантінгтон Хантінгтон запропонував розуміти консерватизм більш широко - не як набір ідей, а як те, що виникає щоразу в ситуації змін прагнення зберегти і зміцнити деякі найважливіші інститути та принципи суспільного життя (в різні епохи вони можуть бути різними).

Слайд 4

Неможливість створення нового суспільного устрою за заздалегідь розробленим планом «з листа», без опори на історичні традиції та інститути; Будь-яка поспішна і радикальна зміна громадського порядку є нерозумною; Непорушність установленого соціального порядку;

Слайд 5

Непорушність інститутів, що лежать в основі «здорового і природного» соціального порядку - родини, релігії та приватної власності;  Допущення тільки поступового, ненасильницької зміни суспільного життя.

Слайд 6

Сучасний консерватизм визнав багато цінностей нашого часу: Ринкову економіку; Вільну конкуренцію; Індивідуальні права і свободи; Правову рівність громадян. Але при цьому зберіг тверду прихильність своїм принципам!

Слайд 7

Повага до сильної держ