X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Політичні підсумки 2012 року на Волині: погляд громадських експертів»

Завантажити презентацію

«Політичні підсумки 2012 року на Волині: погляд громадських експертів»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу www.cpaec.org.ua Результати експертного опитування: «Політичні підсумки 2012 року на Волині: погляд громадських експертів» Володимир ПАВЛЮК, Михайло НАХОД, Луцьк, 27 грудня 2012 р

Слайд 2

Методологія опитування Опитування проводилось у період з 17 по 26 грудня 2010 року; Участь в опитуванні взяли 25 експертів; Експертами виступили політичні аналітики, журналісти, викладачі ВНЗ, громадські діячі, державні службовці; Експерти відповідали на 10 відкритих та напіввідкритих запитань.

Слайд 3

1. Назвіть, будь ласка, кого Ви вважаєте найбільш успішним регіональним політиком 2012 року?

Слайд 4

2. Назвіть, будь ласка, регіонального політика, що на Вашу думку зазнав найбільше  невдач і втрат у 2012 році? Також експерти називали наступних політиків: Загреву Б. Ю., Діброву В. Г., Смітюха І. Є., Клімчука Б. П.

Слайд 5

3. Назвіть, будь ласка, регіонального політика, що на Вашу думку несподівано досягнув політичних успіхів в 2012 році, тобто «політика-несподіванку» року? Також, експерти називали наступних політиків: Савчука Ю. П., Алєксєєва І. В., Єремеєва І. М., Карпюка Р. П., Чернякова В. В.

Слайд 6

4. Назвіть, будь ласка, найуспішнішу місцеву політичну команду (партію, організацію, неформальне об’єднання) 2012 року?

Слайд 7

5. Назвіть, будь ласка, місцеву політичну команду (партію, організацію, неформальне об’єднання), яка зазнала найбільше втрат та невдач у 2012 р.?