X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весільні забобони та прикмети

Завантажити презентацію

Весільні забобони та прикмети

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Весільні забобони та прикмети” Підготувала учениця 11-А класу Матвієць Валентина

Слайд 2

Отож, парад весільних прикмет та забобонів: За народними повір'ями вибір місяця одруження багато в чому визначає долю майбутньої сім'ї. Так святкувати весілля в січні - рано овдовіти, лютому - жити в злагоді, березні - жити на чужині, квітні - задовольнятися непостійним щастям, травні - до поневірянь і хвилювань, червні - до щасливого подружнього життя, липні - до злетів і падінь, серпні - до кохання і дружби у стосунках, вересні - до тихого і спокійного шлюбу, жовтні - до важкого життя, листопаді - до заможного життя, грудні - до зміцнення кохання з роками.

Слайд 3

Необхідно також уважно поставитись до вибору дня тижня для одруження. Так понеділок обіцяє подружжю міцне здоров'я, вівторок - багатство, середа - щастя, четвер - втрати, п'ятниця - труднощі, субота - невдачу, неділя - Боже благословення.

Слайд 4

Якщо у день весілля йде дощ - це на довге спільне життя, особливо, якщо погуляти без парасольки.

Слайд 5

Сніжна погода - до заможного благополучного життя. Якщо ж дме сильний вітер - життя молодих буде вітряним.

Слайд 6

Щоб шлюб був вдалим, молодята не повинні бачити один одного зранку в день весілля. Бажано також, щоб наречений не бачив сукні своєї обраниці до дня одруження.

Слайд 7

щоб молодим м'яко йшлося по життю, перед ними устилають килим        хто з молодять першим встане на рушник - той і буде господарем у домі