X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Hipsters"

Завантажити презентацію

"Hipsters"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Hipsters Підготувала: Кузнецова Поліна 42 група

Слайд 2

Хто такі? Хі пстери (англ. hipsters) — конфортмістська демонстративна молодіжна  субкультура зосереджена на зовнішньому вигляді. Хіпстери намагаються обігравати образ молодих, сучасних, незалежномислячих інтелектуалів. Хіпстери цікавляться елітарною культурою і мистецтвом, модою, альтернативною музикою на кшталт інді-року, артхаусним кіно, сучасною літературою тощо.

Слайд 3

У новому словнику Оксфордського Університету слово « хіпстер » тлумачиться так: «Особистість , яка слідує самим останнім тенденціям моди». І ось , в нашій країні теж з'явилося слово « хіпстер » , яким називаються молоді люди , які тяжіють до ретро-стилю в одязі , арт –хаусу в кінематографі, що захоплюються незалежної музикою і ставлять себе в опозицію до масової культури .

Слайд 4

Творчість: Аналіз творчості та повсякденності хіпстерів дає можливість сформулювати визначення даної соціальної спільності : це субкультура , витоки якої уходять в американські культурні традиції XX століття , а основними цінностями є вільне і незалежне творчість , дбайливе ставлення до історичної спадщини і свобода інформації.

Слайд 5

Музика: Хіпстери не є прихильниками якогось конкретного стилю в музичній культурі , але мають свою ідентифікацію ( ретро -стиль в одязі ) , ідейний центр(творча спадщина бітників ), визначену атрибутику (вузькі джинси , кеди , окуляри в товстій оправі ) , а також певну моральну позицію , що виражається у свободі творчості ( в цьому виявляється антропологічний акцент даної субкультури ) .

Слайд 6

Основним майданчиком для культурного обміну обраний Інтернет Одним з найпомітніших проявів їх творчої діяльності стали фешн- блоги та їх культура. У західному суспільстві в зовнішньому вигляді хіпстери більш схожі з самих звичайних студентів або підлітків ,які одягаються у кардигани і вузькі джинси. У нашій же країні були лише західні тенденції , тому хіпстери набули більш чіткі рамки , так вони просто помітні і відрізняються від звичайних міських жителів.