X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Популярні програми обміну миттєвими повідомленнями

Завантажити презентацію

Популярні програми обміну миттєвими повідомленнями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Популярні програми обміну миттєвими повідомленнями

Слайд 2

Miranda IM — швидкий багатопротокольний менеджер миттєвих повідомлень з відкритим кодом. Skype — безкоштовна програма, що дозволяє робити телефонні дзвінки прямо з комп'ютера. QIP Infium — безкоштовний багатопротокольний клієнт для передачі миттєвих повідомлень. ICQ (аська) — популярна програма для спілкування в режимі реального часу через інтернет. QIP 2005 — безкоштовний клієнт для передачі миттєвих повідомлень, альтернатива програмі ICQ. Windows Live Messenger — програма обміну миттєвими повідомленнями, що надає безліч цікавих можливостей. QIP 2010 — нова версія популярного інтернет-месенджера, наступник QIP 2005 і QIP Infium. Foxmail — безкоштовна програма для роботи з електронною поштою для ОС Windows. ooVoo — безкоштовна програма для організації високоякісної відеоконференції в Інтернеті. Trillian — інтернет-месенджер, що підтримує багато поширених протоколів обміну миттєвими повідомленнями. Mail.ru Агент — інтернет-пейджер поштової служби Mail.ru, з багатьма просунутими можливостями.

Слайд 3

Mail.ru Агент Mail.ru Агент - безкоштовна програма для швидкого обміну повідомленнями та здійснення відеодзвінків. спілкування з друзями в режимі реального часу; безкоштовна відправка SMS на мобільні телефони; голосове спілкування з іншими користувачами Mail.ru Агент; система «Антиспам» захистить вас від непрошених співрозмовників; пересилання фотографій та інших файлів співрозмовникам через Mail.ru Агент; перевірка орфографії «на льоту»; можливість використання декількох облікових записів (логінів) з однієї програми

Слайд 4

Trillian Trillian — безкоштовна програма яка здатна виконувати функції практично всіх Інтернет-месенжерів — ICQ, Windows Live, Yahoo, AIM, Google Talk і т.д. Підтримує більшість основних протоколів: AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger і IRC. аудіо конференція, передача файлів, чат-кімнат, множинні підключення до однієї мережі, відправлення SMS та інше.

Слайд 5

Windows Live Messenger Windows Live Messenger — це клієнтська програма обміну миттєвими повідомленнями для Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, і Windows Mobile.

Слайд 6

Skype безкоштовні відеоконференції; висока якість голосового зв'язку; функція миттєвого обміну повідомленнями Skype дозволяє проводити онлайн-конференції за участю до 100 чоловік одночасно; дзвінки, чат і пересилка файлів може відбуватися між користувачами, що користуються будь-якою з підтримуваних операційних систем (Windows, Mac OS X, Linux і Pocket РС); Skype автоматично шифрує всі дані (дзвінки, SMS, чати, файли), для того, щоб ніхто не зміг перехопити їх в мережі; Skype не пропонує вам ніякої реклами. Skype - одна з найкращих програм, для здійснення безкоштовних телефонних дзвінків прямо з вашого комп'ютера.

Слайд 7

ICQ (аська) особистий Контактний список; користувач має можливість вибрати для себе бажаний стан (онлайн, офлайн, вийшов, не турбувати, невидимий); дозволяє передавати файли ICQ-користувачам в реальному часі; будь-який з ICQ-користувачів може запросити свого друга зайти за будь-якою адресою; система надає можливість захистити доступ в ICQ особистим паролем; система підтримує всі додатки електронної пошти і дозволяє швидко перевіряти зміст поштової скриньки. ICQ - популярна програма для обміну миттєвими текстовими повідомленнями в режимі реального часу через Інтернет.

Слайд 8

QIP 2010 QIP 2010 - безкоштовна гібридна версія популярного Інтернет-месенджера QIP, що є наступницею програм QIP 2005 і QIP Infium. підтримка двох режимів інтерфейсу; підтримка протоколів OSCAR, XMPP (Jabber), Gtalk (Jabber), LiveJournal (Jabber), Mail.Ru Agent, IRC і XIMSS (SIP), Twitter, Facebook; для реєстрації можна використовувати облікові записи різних проектів; наявність в дистрибутиві двох скінів (QIP 2005 і QIP Infium).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика