X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Популярні програми для обміну повідомленнями

Завантажити презентацію

Популярні програми для обміну повідомленнями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Популярні програми обміну повідомленнями Борода М.А

Слайд 2

Google Talk Google Talk — клієнт обміну миттєвими повідомленнями, розроблений компанією Google.

Слайд 3

Google Talk Google Talk дозволяє спілкуватися за допомогою голосового чату та текстових повідомлень. Особливістю Google Talk є тісна інтеграції з поштовою службою Gmail.

Слайд 4

Google talk Google Talk нагадує одночасно популярні сервіси ICQ і Skype, оскільки дозволяє передавати як текстову, так і голосову інформацію.

Слайд 5

ICQ ICQ, АйСіК'ю — мережевий протокол, який забезпечує миттєве відправлення та отримання текстових повідомлень, а також однойменна програма миттєвого обміну повідомленнями (клієнт), що реалізує цей протокол.

Слайд 6

ICQ ICQ розроблена ізраїльською компанією Mirabilis. Перша версія програми вийшла в листопаді 1996 року. У червні 1998 AOL придбала активи Mirabilis, основним з яких був ICQ, але ця служба не стала рентабельною. У квітні 2010 року російський фонд Digital Sky Technologies (DST, пізніше перейменований на Mail.ru Group) купив сервіс ICQ у компанії AOL за $187,5 млн.

Слайд 7

У червні 1998 AOL придбала активи Mirabilis, основним з яких був ICQ, але ця служба не стала рентабельною. У квітні 2010 року російський фонд Digital Sky Technologies (DST, пізніше перейменований на Mail.ru Group) купив сервіс ICQ у компанії AOL за $187,5 млн.

Слайд 8

MSN Messenger Windows Live Messenger — це клієнтська програма обміну миттєвими повідомленнями для Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, і Windows Mobile.