X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Популярні програми для обміну повідомленнями

Завантажити презентацію

Популярні програми для обміну повідомленнями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Популярні програми обміну повідомленнями Борода М.А

Слайд 2

Google Talk Google Talk — клієнт обміну миттєвими повідомленнями, розроблений компанією Google.

Слайд 3

Google Talk Google Talk дозволяє спілкуватися за допомогою голосового чату та текстових повідомлень. Особливістю Google Talk є тісна інтеграції з поштовою службою Gmail.

Слайд 4

Google talk Google Talk нагадує одночасно популярні сервіси ICQ і Skype, оскільки дозволяє передавати як текстову, так і голосову інформацію.

Слайд 5

ICQ ICQ, АйСіК'ю — мережевий протокол, який забезпечує миттєве відправлення та отримання текстових повідомлень, а також однойменна програма миттєвого обміну повідомленнями (клієнт), що реалізує цей протокол.

Слайд 6

ICQ ICQ розроблена ізраїльською компанією Mirabilis. Перша версія програми вийшла в листопаді 1996 року. У червні 1998 AOL придбала активи Mirabilis, основним з яких був ICQ, але ця служба не стала рентабельною. У квітні 2010 року російський фонд Digital Sky Technologies (DST, пізніше перейменований на Mail.ru Group) купив сервіс ICQ у компанії AOL за $187,5 млн.

Слайд 7

У червні 1998 AOL придбала активи Mirabilis, основним з яких був ICQ, але ця служба не стала рентабельною. У квітні 2010 року російський фонд Digital Sky Technologies (DST, пізніше перейменований на Mail.ru Group) купив сервіс ICQ у компанії AOL за $187,5 млн.

Слайд 8

MSN Messenger Windows Live Messenger — це клієнтська програма обміну миттєвими повідомленнями для Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, і Windows Mobile.

Слайд 9

MSN Messenger Вперше випущена 13 грудня 2005 р. корпорацією Microsoft. Нащадок програми MSN Messenger. Є одним з компонентів Windows Live — набору мережевих служб від Microsoft.

Слайд 10

Yahoo! Messenger Yahoo! Messenger — клієнт для обміну миттєвими повідомленнями компанії Yahoo!, що використовує власний протокол. Існує для платформ Windows, Mac OS, Linux (Unix). Розповсюджується безкоштовно. Для використання потрібна попередня реєстрація на порталі Yahoo!

Слайд 11

Слайд 12

Передбачені такі можливості: текстове спілкування, голосове спілкування, зокрема багатокористувацький голосовий чат, відеоконференції, дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони, обмін файлами, онлайнові ігри, онлайнові трансляції музики, інтегрований доступ до сервісів порталу Yahoo!

Слайд 13

The end

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика