X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Web 0

Завантажити презентацію

Web 0

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Концепції Web 2.0

Слайд 2

Поява і визначення терміну Web 2.0

Слайд 3

Поява терміну Web 2.0 Починаючи з 2004 р. O’Reilly Media використовує термін Web 2.0 для позначення веб-застосувань т.з. другого покоління: соціальних мереж, wiki, фолксономій. Конференції, які проводили O'Reilly Media спільно з MediaLive International, теж були названі Web 2.0 30 вересня 2005 р. виходить стаття Тіма О’Рейлі “What Is Web 2.0” Барт Декрем, засновник Flock, називає Web 2.0 “Вебом учасників” (“participatory Web”) в той час як Web 1.0 - Вебом-як-джерело-інформації (Web-as-information-source) Значення цього терміну досі лишається спірним (Тім Бернерс Лі, наприклад, ставить під сумнів існування такого явища)

Слайд 4

Визначення терміну Web 2.0 За Тімом О’Рейлі: “Web 2.0 – це революція в комп’ютерній індустрії, що була спричинена зміною уявлень про Інтернет як про платформу та спробою зрозуміти правила досягнення успіху з використанням цієї платформи. Головне серед цих правил: Створювати застосування, що завдяки використанню мережі стають тим кращими, чим більше осіб їх використовує.”

Слайд 5

Основні принципи Web 2.0 – застосувань (Оприлюднені на першіій конференції Web 2.0 Тімом ОРейлі та Джоном Беттелом) Стратегічне позіціонування: Веб як платформа (можливість запуску застосувань просто з броузера) Користувацьке позіціонування: Користувач контролює власні дані Сервіси, а не ПЗ Архітектура взаємодії Підгонка під джерела даних і трансформація даних (дані як рушійна сила) Недорога масштабованість ПЗ не прив’язане до клієнтського терміналу Використання колективного розуму Простота приєднання для нових користувачів “Вічна бета”

Слайд 6

Компанії та продукти, що уособлюють принципи Web 2.0 (за Тімом ОРейлі) Застосування рівня 3 (найближчі до концепцій Web 2.0), що існують виключно в мережі, розвиваються завдяки міжособовим зв’язкам і ефективність яких зростає одночасно зі зростанням кількості людей, що їх використовують. Наприклад: eBay, Wikipedia, del.icio.us, Skype і Adsense. Застосування рівня 2, які можуть працювати оф-лайн, але набувають корисної функціональності завдяки їх запуску он-лайн. О’Рейлі наводить як приклад Flickr, який отримує додаткові можливості завдяки спільному володінню базою фотографій і базою описів, створених спільнотою. Застосування рівня 1, які працюють переважно оф-лайн, але деякі можливості реалізують лише в он-лайн. Наприклад: Writely (починаючи з 10 жовтня 2006: Google Docs & Spreadsheets, що