X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мавританія

Завантажити презентацію

Мавританія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мавританія

Слайд 2

Карта Мавританії

Слайд 3

Маврита нія (араб. موريتانيا, фр. Mauritanie), офіційна назва Ісламська Республіка Мавританія — держава на північному заході Африки, яка межує на північному сході з Алжиром, на сході і півдні з Малі, на південному-заході з Сенегалом, на північному заході з Західною Сахарою, на заході омивається Атлантичним океаном. Площа — 1030700 км². Населення — 3,359 млн. чол. (2012). Столиця — Нуакшот. Рельєф: долина ріки Сенегал на півдні, інша частина плоска і суха. Політична система — військова держава, що розвивається. Експорт: залізна руда, риба, гіпс; населення 2038 тис. осіб (1990); Мови: французька (офіційна), арабська, мови африканських негрів. Грошова одиниця — мавританська угія. Мавританія — член ООН, Економічного співтовариства західноафриканських країн.

Слайд 4

Прапор

Слайд 5

Герб Мавританії

Слайд 6

Столиця — Нуакшот Нуакшот — столиця Мавританії. Населення — 760 тис. осіб (за даними 2001-ого), тоді як в кінці 1960-х населення було близько 20 тис. чоловік.—

Слайд 7

Історія в 1975 Західна Сахара була здана Іспанією; Мавританія окупувала південні області, Марокко — північні. в 1981 були перервані дипломатичні відносини з Марокко, відновлені в 1985. з 1984 глава держави й уряду — Маоуйя Оулд Сід Ахмед Тайа У 1985 відбувся ряд сутичок з сенегальцями. У 1991 були обіцяні військові вибори. 3 серпня 2005 відбувся військовий переворот в результаті якого військові сили Мавританії захопили владу і створили військову раду, яка повинна покласти край тоталітарному правлінню президента Маоуйї Оулда Тайї і буде керувати країною.

Слайд 8

Природа Мавританії, Геологія Мавританії. Територія Мавританії — кам'янисті та піщані пустелі Зах. Сахари. Найбільша висота — 915 м. Вздовж низовинного піщаного побережжя тягнеться смуга солончаків і тимчасових солоних озер — себха. Складене пісковиками плато висотою понад 300 м у внутрішніх районах країни тягнеться від північного кордону до долини р. Сенегал. Клімат тропічний пустельний. Постійних рік крім р. Сенегал немає. Піщані дюни зі слідами машин після раллі Париж-Дакар. Подібний пустельний пейзаж є типовим для Мавританії.

Слайд 9

Економіка Основа економіки Мавританії — скотарство, рибальство та гірничодобувна промисловість. Осн. транспорт — автомобільний та морський. Довжина єдиної в країні залізниці бл. 700 км. Вона з'єднує Нуадібу з колишнім і сучасними центрами видобутку залізняку — Фдеріком, Зуератом і Гельб-аль-Рхейном. У Нуакшоті і Нуадібу функціонують міжнародні летовища і великі морські порти, в тому числі рудоекспортний Кансадо (поруч з Нуадібу).

Слайд 10

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія