X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фпфп

Завантажити презентацію

фпфп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рибоводні ниви Херсонщини

Слайд 2

Херсонщина – справжня перлина півдня України, територію якої омивають води Чорного і Азовського морів, Каховського водосховища, а з півночі на південь перетинає повноводний Дніпро.

Слайд 3

Поява греблі призвела до значного зниження рибних запасів. Факторів негативного впливу багато: і зміни складу води, і гідрорежиму, і зменшення вмісту кисню у воді.

Слайд 4

В Херсонській області були побудовані риборозводні заводи. Ініціатором і керівником був Степан Трохимович Артющик, який багато років (з 1969 по 2005 рр.) очолював Херсонську рибінспекцію. Першим був ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод розведення молоді частикових риб» (Голопристанський район): його побудували 1981 році. 1984р. в Білозерському районі з’явився ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод ім. академіка С.Т. Артющика». І останнім - юний ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб». Він побудований у 1988 році.

Слайд 5

Частиковими називають риб з родини Карпових -сазан, білий амур, срібний і золотий карась.

Слайд 6

Сучасні рибоводні господарства займаються розведенням різних видів риб: Короп; Товстолобик; Білий амур; Щука; Осетрові.

Слайд 7

В Олешківських пісках, на території легендарної Таврії, поблизу Нової Каховки, у берегів Каховського водосховища у 1988 р. був побудований завод частикових риб. Загальна площа земельної ділянки становить 1022 га., площа ставків – 855 га.