X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Скорпіони"

Завантажити презентацію

"Скорпіони"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Скорпіони Підготував Лагода Віталій, учень 4-Б класу

Слайд 2

Скорпіони Скорпіони – ряд Павукоподібні. Скорпіони є найдавнішими з павукоподібних, що живуть зараз. Скорпіони мають розчленоване на головогруди і черевце тіло. Черевце членисте і складається з двох відділів: широкого переднього і довгого вузького заднього, який часто неправильно називають «хвостом». Останній членик черевця здутий і має гострий, кігтеподібний шип — жало; всередині цього членика є дві отруйні залози, що відкриваються двома отворами на кінці жала. Здобич скорпіон убиває уколом жала, перегинаючи при цьому «хвоста» через спину до жертви, яку утримує ногощелепами.

Слайд 3

Скорпіони Скорпіони мають 4 пари ходильних ніг і до шести пар простих очей, та бачать вони погано. Дихають за допомогою легеневих мішків. Ведуть нічний спосіб життя, а вдень ховаються в норах, щілинах та під камінням. Харчуються так само, як павуки. А без їжі деякі особи можуть існувати понад рік.

Слайд 4

Скорпіони Ніжки Педипальпи з клешнями Хеліцери Головогруди Хвостовий членик з жалом Черевце

Слайд 5

Скорпіони На сьогодні відомо близько півтори тисячі видів скорпіонів. Вони живуть у лісах, пустелях, на морських узбережжях, трапляються високо в горах. Здебільшого це мешканці тропічних країн, а поблизу вони трапляються в Криму (кримський скорпіон), на Кавказі (італійський скорпіон), у Середній Азії і південній Європі (строкатий скорпіон).

Слайд 6

Скорпіони Кримський скорпіон Строкатий скорпіон Італійський скорпіон

Слайд 7

Скорпіони Деякі види тропічних скорпіонів досягають досить великих розмірів. Наприклад, африканський скорпіон (імператор) має довжину 20 см. Окрім жала скорпіони також мають великі ногощелепи з великими клешнями, які вони використовують, щоб тримати жертву і оборонятися. Харчуються комахами, павуками, дрібними гризунами. Всі скорпіони є отруйні, але смертельних для людини дуже мало. Укуси скорпіонів дуже болючі, підвищується темп