X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"ПРОФЕСІЯ" ДОЩОВОГО ЧЕРВ'ЯКА

Завантажити презентацію

"ПРОФЕСІЯ" ДОЩОВОГО ЧЕРВ'ЯКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

ЦАРИЦЯ ЄГИПТУ Клеопатра проголосила їх священними тваринами, Арістотель назвав їх кишками землі, а Чарлз Дарвін відвів їм важливу роль в історії планети. Хто ж заслужив такої високої оцінки видатних людей? Непримітні черв’яки.

Слайд 4

Дощових черв'яків бачили всі, але чи багато знають, що це гаранти нашого благополуччя і здоров'я.

Слайд 5

Як ми побачимо далі, черв’яків справді є за що поважати. Так, вони слизькі й верткі. Але якщо трохи більше дізнатися про них, то навіть ці, нібито прикрі недоліки, можуть ви кликати неабияку повагу і захоплення. Варто лишень нахилитися, відгорнути грудку землі чи поворушити товщу опалого листя - і перед вами відкриється дивовижний світ дощових черв’яків.

Слайд 6

ЗЕМЛЯ ПОВНА ПРАЦЬОВИТИХ «ОРАЧІВ» Існує понад 1800 видів земляних черв’яків. Якщо не брати до уваги найхолодніші й найсухіші регіони нашої планети, вони живуть майже скрізь. Наприклад, у савані Південної Африки на один квадратний метр припадає 70 черв’яків, а ось в канадських лісах - аж 700.