X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Крокодил

Завантажити презентацію

Крокодил

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я великий Крокодил!

Слайд 2

Змії та ящірки, крокодили та алігатори, а також черепахи – всі вони прекрасні тварини класу Рептилії або Плазуни. ТІло вкрите товстою лускатою шкірою, а у деяких наявний панцир. Клас Рептилії або Плазуни

Слайд 3

Я - огромный КРОКОДИЛ, всех в округе победил! Но не стоит так бояться, ведь люблю и я смеяться.

Слайд 4

Крокодилів та алігаторів, а також їхніх близьких родичів - кайманів та гавіалів можна впізнати за ящіркоподібною формою тіла, лускатій шкірі з кістковими наростами та великими міцними щелепами з численними страшними зубами. Всі вони мешкають в жарких регіонах планети.

Слайд 5

У крокодила при закритій пащі з обох сторін добре помітні четверті зуби нижньої щелепи. У алігаторів вони ховаються в ямці і тому їх не видно. Американський алігатор

Слайд 6

Всі крокодили поселяються біля води - болота, озера, тихої річки або протоки, де і проводять більшу частину доби. Ночують вони, зазвичай, у водоймі, а весь день гріються на сонечку де-небудь на березі. В найбільшу спеку вони забираються в тінь або сповзають в прохолодну воду.

Слайд 7

Мирно уживаючись у великих групах, крокодили все-таки ревносно охороняють свою територію. В групІ завжди присутній домінуючий самець. Всі крокодили мають багатий "словарний запас" - хрюкають шиплять, хрипло квакають та ричать, мабуть, ведучи свої крокодилячі розмови. Ррррр…!!! Ква! Хрю-хрю!!!

Слайд 8

На суші крокодили переміщаються неспішною розвалистою ходою. Інколи можуть перейти на незграбний галоп чи тихенько повзти на череві. Вони прекрасно плавають, відштовхуючись не перетинчастими лапами, а з допомогою довгого сильного хвоста. Можуть тривалий час нерухомо лежати у воді, виставивши на повітря тільки ніздрі, очі та вуха.

Слайд 9

Всі крокодили відкладають яйця. Крокодилиха викопує ямку та відкладає в неї 30 і більше яєць. Потім вона прикриває їх землею або піском і знаходиться завжди поблизу, охороняючи гніздо. Почувши по писку, що малята вилупились, вона зубами витягує їх з ямки. Мама продовжує приглядати за потомством та оберігати його, оскільки малюки поки що зовсім беззахисні. Живляться малята комахами, пуголовками, молюсками, дрібною рибою, крабами та іншими ракоподібними. Підростаючи, вони беруться за більшу рибу та птахів.

Слайд 10

Проживши близько 200 млн. років, деякі види крокодилів в наші дні були поставлені людиною на межу повного зникнення. Сьогодні скрізь у світі крокодили взяті під захист!

Слайд 11

Згадай героїв мультфільмів, зображених на картинках!

Слайд 12

Поєднай точки по порядку та розфарбуй крокодильчика.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія