X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дрожі

Завантажити презентацію

Дрожі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дріжді

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Дожжевая клітина має всі основні структури, які притаманні будь-якій еукаріотичної клітці, але в той же час вона має особливостями, властивими грибам, а саме, поєднанням ознак як рослинною, так і тваринною клітин: клітинна стінка в них ригідна, як у рослин, але в клітині відсутні хлоропласти і накопичується глікоген, як у тварин. 

Слайд 7

Дріжджі - збудники захворювань людини  Серед дріжджів немає облігатно-патогенних видів, які можуть розмножуватися тільки в організмі людини. Однак, в природних середовищ існування зустрічаються факультативно-патогенні та умовно-патогенні дріжджі, які можуть викликати серйозні захворювання у людей з ослабленим імунітетом. До таких захворювань належать: 

Слайд 8

Кандидоз  Основним збудником кандидозу є Candida albicans. Проте це захворювання можуть викликати й інші види .Всі вони є недосконалими дріжджоподібними грибами аскоміцетового аффинитет.

Слайд 9

Криптококоз (торулез, європейський бластомікоз) - захворювання, що викликається недосконалими дріжджами базідіоміцетового аффинитет Cryptococcus neoformans.

Слайд 10

Дріжджі роду Malassezia - облігатні симбіонти людини і теплокровних тварин, що живуть на поверхні їх шкіри і на волосяному покриві. Malassezia 

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія