X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Декоративні та вічнозелені кущі та дерева"

Завантажити презентацію

"Декоративні та вічнозелені кущі та дерева"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Декоративні та вічнозелені кущі та дерева Робота учениці 8-В класу Іщенко Інни

Слайд 2

Значення декоративних та вічнозелених рослин в оформленні паркових ділянок. Вічнозелені та декоративні рослини в саду та парках бажані гості, а скоріше, повноцінні господарі. При оформленні саду та парків не обійтися без вічнозелених та декоративних рослин. Вони так пожвавлюють паркові ділянки, особливо взимку і в міжсезонні! Вічнозелені та декоративні рослини прикрашають територію протягом усього року.

Слайд 3

Форзиція Форзиція Європейська (лат. Forsythiа europae Deg. et Bald) — листопадний невисокий кущ висотою до 2 м. Листя супротивне, черещате, продовгувато-овальне, просте, по краю зубчасте. Довжиною 5-7см, світло-зеленого кольору. Квіти золотисті, з короткими пелюстками, зібрані в пазушні пониклі китиці. Плід – яйцевидна коробочка. Форзиція росте швидко та недуже вибаглива до грунтів, світлолюбива, теплолюбива. Використовують в садах та парках як декоративну рослину, та як солітер. Декоративні якості виражаються під час цвітіння та з кольоровим листям восени. Поширена по всій Україні.