X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бджілка - трудівниця

Завантажити презентацію

Бджілка - трудівниця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бджілка - трудівниця Вчитель Ірпінської СЗШ I-III ст. художнього профілю №1 ім. А.С.Макаренка – Хоменко Тамара Михайлівна

Слайд 2

Цілий день вона літає, І з квіточок нектар збирає. Буде в місті й на селі Мед солодкий на столі.

Слайд 3

Слайд 4

Існує близько 20 тисяч бджіл. Їх можна виявити на всіх континентах, окрім Антарктиди. Бджоли пристосувалися харчуватися нектаром і пилком, використовуючи нектар як джерело енергії, а пилок для отримання білків та інших поживних речовин.

Слайд 5

- Як бджілка збирає пилок із квіточки? Вона перелітає з квіточки на квіточку, і хоч така маленька, а працює без відпочинку. -Навіщо їй це треба, як ви гадаєте? - Дізнаємось про це з вірша.

Слайд 6

Бджілка Майя Бджілка Майя навесні По саду літала. З яблуневих квіточок Нам медок збирала. У ліщиновий лісок Жу-жу-жу летіла, І на гілочку куща Відпочити сіла.. Наша Майя зібрала мед з усіх-усюдів: З поля, з лісу, з бережка — на здоров'я людям. Трудівниця замала, Та все носить, носить, Меду стільки нам дала — На всю зиму досить!

Слайд 7

У народі кажуть: Бджола працює не для себе, а для людей. Мала бджілка, але й та працює. Бджола летить, де мед пахтить. Бджола маленька, та мед солоденький. Добру людину бджола не кусає. Буде бджола на квітці — буде яблуко на столі.

Слайд 8