X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рембрандт Харменс ван Рейн"

Завантажити презентацію

"Рембрандт Харменс ван Рейн"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рембрандт Харменс ван Рейн

Слайд 2

Великий голандский художник Мистецтво великого голландського художника Рембрандта четверте століття захоплює і глядачів, і художників. Вже за життя він здавався сучасникам незвичайним живописцем. У його творчості все було дивно: і стиль, і те, як він зображував давно знайомі і звичні для того часу сюжети. Картини Рембрандта наповнені загадковим сутінком, в якому промені світла ледь осявають обличчя і фігури, написані тонкими-тонкими шарами фарби. Ці картини таємничо мерехтять, як старовинне золото.

Слайд 3

Роки Навчання Народився Рембрандт 15 липня 1606 в невеликому місті Лейдені в сім'ї заможного власника млина. Навчався в латинській школі і потім близько року в Лейденському університеті. Вирішивши стати художником, він кинув академічну навчання і вступив в майстерню до маловідомого живописцю Якобу Сваненбурху, де провів три роки.

Слайд 4

Дружина художника У 1632 році Рембрант переселився з тихого Лейдена в діловій Амстердам В Амстердамі початківець художник дуже швидко досяг популярності , проте , незважаючи на масу замовлень , він не переставав працювати єдино з метою свого удосконалення , малюючи з натури і гравіруя цікаві типи , які траплялися на кожному кроці на вулицях міста. Рембрандт одружився на Саскії ван Юленборх , дочки вченого юриста . Цією одруженням відкривається найщасливіша пора його життя: він користується матеріальним добробутом , надлишком замовлень і потрібної прихильністю своєї молодої дружини. Саскія часто фігурує в його творах цього періоду , причому риси її обличчя зустрічаються не тільки в портретах , а й в інших картинах і гравюрах .

Слайд 5

«Саскія ван Ейленбурх у дівуванні» (1633) Серед портретів Саскії найбільшою популярністю користуються картина - «Саскія ван Ейленбурх в дівоцтві», яка зберігається в картинній галереї Дрездена. Особа Саскії не відрізняється класичної правильністю, і художник не думає приховувати це, але проте він перетворює звичайну жінку в таємничо-чарівну красуню. Здається, юна Саскія випромінює внутрішнє світло і володіє загадкою жіночої привабливості. Портрет викликає безліч різних відчуттів - в ньому схоплено швидкоплинне, миттєвий стан душі.