X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Білл Рейн

Завантажити презентацію

Білл Рейн

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вправа “Колесо життя” Методика, запропонована Біллом Рейном, професором університету з Канади. Наші предки сприймали життя як колесо. Відповідно до цього світогляду все в житті має співіснувати в гармонії.

Слайд 2

Вправа “Колесо життя” Боже, дай нам розсудливості спокійно прийняти те, що ми не можемо змінити; мужність, щоб змінити те, що можемо; і мудрість, щоб уміти відрізняти. Р. Нібур

Слайд 3

екологічна фізична емоційна соціальна психологічна духовна інтелектуальна професійна

Слайд 4

Вправа “Колесо життя” Кожна спиця “Колеса життя” відповідає за якусь сферу життя людини. Біля центру – назви з негативним забарвлення (зі знаком “-”) На кінцях спиць – назви з позитивним забарвленням (зі знаком “+”)

Слайд 5

Вправа “Колесо життя” Екологічна – ставлення людини до природи, її вплив на навколишнє середовище. Інтелектуальна – здатність знаходити інформацію, засвоювати нові знання, використовувати їх, приймаючи ті чи інші життєві рішення.

Слайд 6

Вправа “Колесо життя” Духовна – сприйняття духовної культури людства; оцінка власних здібностей, можливостей в контексті існуючих ідеалів і світогляду. Фізична – індивідуальні особливості організму, генетична спадковість, рівень фізичного розвитку органів і функціональних систем організму.

Слайд 7

Вправа “Колесо життя” Психологічна – вміння пристосовуватися до мінливих умов життя, розвиватися і само вдосконалитися. Соціальна – здатність будувати та підтримувати позитивні стосунки з іншими.

Слайд 8

Вправа “Колесо життя” Емоційна – вміння адекватно переживати все, що відбувається, розуміти емоції та почуття інших, керувати своїм емоційним станом. Професійна – самовизначення, самореалізація в обраній професії.

Слайд 9

Вправа “Колесо життя” Негативна Неактивний Самовдоволений Нестійкий Нездоровий Самотній Недбайливий Незадоволений Неадаптований Сфера Духовна Інтелектуальна Емоційна Фізична Соціальна Екологічна Професійна Психологічна Позитивна Активний Допитливий Стійкий Здоровий Причетний до соціальних груп Дбайливий Задоволений Адаптований

Слайд 10

Запитання учасникам для обговорення: В якій сфері життя (на вашу думку) ви найбільше благополучні, почуваєтесь найбільш впевнено? Які сфери вашої життєдіяльності варто удосконалити? Яким чином це можна зробити?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія