X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Брати Грімм (нім. Die Gebrüder Grimm)

Завантажити презентацію

Брати Грімм (нім. Die Gebrüder Grimm)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Брати Грімм (нім. Die Gebrüder Grimm) німецькі вчені, казкарі, мовознавці. Ми приносимо користь світу, бо в цьому весь зміст, вся радість життя. Брати Грімм

Слайд 2

Біографія письменників Якоб Людвіг Грімм і Вільгельм Карл Грімм народилися відповідно 4 січня 1785 року і 24 лютого 1786 року в Ханау поблизу Франкфурта.

Слайд 3

Дитячі роки В сім'ї було дев'ять дітей, лише шість з яких пережили дитинство. Вони провели своє раннє дитинство в «ідеалістичній» сільській місцевості.

Слайд 4

Робота батька З 1790 по 1796 р. родина Грімм жила неподалік від будинку магістрату Гессен, а батько працював на принца Гессена.

Слайд 5

Смерть батька Однак коли Якобу було 11 років їх батько, Філип Вільгельм помер, і сім'я переїхала в тісну квартиру. Через два роки також помер їхній дідусь, залишивши їхню матір надіятися тільки на себе.

Слайд 6

Навчання Обидва брата вступили у гімназію Фрідріха в місті Кассель, а потім обидва вчилися філософії й праву в Марбурзькому університеті.