X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вітраж

Завантажити презентацію

Вітраж

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вітраж Вчитель початкових класів СШ І-ІІІ cт.№5 ім.Т.Г.Шевченка м.Коломиї Налисник Галина Петрівна Педагогічне звання – Старший вчитель Налисник Г.П.

Слайд 2

Вітраж (фр. vitrage, від лат. vitrum — скло), орнаментальна, або сюжетна декоративна композиція зі скла та інших матеріалів, що пропускають світло. Вітраж — декоративний елемент в прикрашенні вікон з дійсно декоративною метою, або як захід, коли необхідно приховати невдалий вид з вікна, (наприклад, глуху стіну сусіднього будинку, в проємі 2-3 метри між будівлями). Виконується із кольорового скла, або кольорового оргскла, перетинки між такими скляними елементами з'єднуються. Раніше для з'єднання використовували олово, свинець, як метали, що легко піддавались обробці. Зараз елементи скла можуть фіксуватись на міцній клеєвій основі. Як правило, відповідно одній з технік, викладається вітраж на готовому листі скла, з маленьких шматочків скла. З'єднання між шматочками скла застигають, та фарбуються в чорний колір. За вікном з вітражем може використовуватись штучна підсвітка. Налисник Г.П.

Слайд 3

Налисник Г.П.

Слайд 4

Налисник Г.П.

Слайд 5

Налисник Г.П.

Слайд 6

Налисник Г.П.

Слайд 7

Налисник Г.П.

Слайд 8

Налисник Г.П.

Слайд 9

Налисник Г.П.

Слайд 10

Налисник Г.П.

Слайд 11

Використано матеріали Інету: http://uk.wikipedia.org/wiki/ Налисник Г.П.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство