X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Змістові залежності між темами курсу інформатики

Завантажити презентацію

Змістові залежності між темами курсу інформатики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Змістові залежності між темами курсу інформатики

Слайд 2

Системне програмне забезпечення (7 год.) Загальні відомості про системне, службове та прикладне програмне забезпечення. Класифікація, основні функції та складові операційних систем. Поняття про ядро операційної системи, інтерфейс користувача, драйвери та утиліти. Різновиди інтерфейсу користувача. Поняття файлової системи, відмінності між поширеними файловими системами. Поняття файлу, каталогу.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Програмне забезпечення Системне програмне забезпечення Прикладне програмне забезпечення Службові програми, утиліти

Слайд 6

Утиліти та службові програми Утиліти — це невеликі програми, що підтримують роботоздатність комп’ютера або підвищують ефективність його роботи. Утиліти часто відносять не до системного, а до службового програмного забезпечення. До службового програмного забезпечення відносять антивіруси, архіватори, засоби для запису даних на оптичні носії та інші вузько спеціалізовані програми.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Кореневий каталог - це Головний каталог кожного диску. У ньому реєструються звичайні файли та каталоги 1 рівня. У каталогах 1 рівня, у свою чергу, реєструються звичайні файли та каталоги 2 рівня і так далі. Імена каталогів, включених один до одного відділяються символом “\”. Поточний каталог – каталог, з яким у даний час працює користувач.

Слайд 16

Слайд 17

Ім'я файлу (файлова система Windows XP) Складається із двох частин – імені (назви) та розширення, які розділені між собою крапкою. Ім'я характеризує внутрішній зміст файлу. Ім'я файлу містить не більше 255 символів (цифри, прописні та великі літери латинського або іншого алфавіту, пробіли, спеціальні символи). Розширення визначає тип файлу або його призначення, або вказує на середовище, в якому створений даний файл.

Слайд 18

Розширення файлу використовується для класифікації файлів, визначення їх належності до певної групи із загальними визначеннями, створюється не більш ніж із 3-х символів і не є обов'язковим. txt, rtf – текстові файли doc – файли створені у середовищі Word. hlp – файли, що містять додаткові відомості, довідки. bas, с, pas – вихідні тексти програм на мовах програмування. bat – командні файли. exe, com – файли, що можуть виконуватися, готові до виконання програми. pic, bmp, jpg, pcx – файли, що містять графічну інформацію, створені у середовищі графічних редакторів.

Слайд 19

Шлях до файлу Послідовність із імен каталогів від кореневого каталогу до того каталогу, у якому знаходиться необхідний файл. D:\2009-2010 н.р.\9 клас\Єнін Микола\Практична робота №1.bmp

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Практична робота № 2. Робота з інтерфейсом користувача операційної системи. Записати шлях до файлу “Практична робота № 1.bmp”, створеного на минулому уроці. Створити новий файл “Практична робота № 2.bmp”. Накреслити шахову дошку 8х8 за наведеним зразком за допомогою графічного редактора Paint. Записати шлях до створеного файлу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика