X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загальні відомості про мову HTML та програми для створення Web-сторінок в мережі

Завантажити презентацію

Загальні відомості про мову HTML та програми для створення Web-сторінок в мережі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальні відомості про мову HTML та програми для створення Web-сторінок HTML

Слайд 2

Web Це всесвітня інформаційна мережа, що являє собою великий набір взаємопов’язаних один з одним документів.

Слайд 3

Web-сторінки Ці документи називаються Web-сторінки і розміщені на сотнях тисяч комп ’ютерів – Web–серверах, розкиданих по всьому світу.

Слайд 4

Web-броузери Для перегляду Web – сторінок використовуються програми-клієнти, що називаються Web-броузери (від англ. to browse – переглядати, перегортати).

Слайд 5

Найпопулярнішими зараз Web- броузерами є: Internet Explorer (від англ. explorer – дослідник) фірми Microsoft Netscape Navigator (від англ. navigator – навігатор) фірми Netscape, Opera, Mozilla Firefox.

Слайд 6

Web – одна з найновіших інформаційних служб Internet. Вона була розроблена в 1980 році в європейській лабораторії фізики елементарних частинок.

Слайд 7

Гіпертекст Це текст (документ), в якому міститься посилання на інші документи.

Слайд 8

У 1989 році Тім Бернес Лі запропонував: зв ’язати гіпертекстові документи – Web-сторінки – по всьому світу. З того часу почався бурхливий розвиток Web. Саме гіпертекст є основною структури Web. Завдяки йому Web-сторінка стає інтерактивною.

Слайд 9

Гіпермедіа Це природне узагальнення поняття гіпертексту, що стосується документів, які міститься не тільки текст, але й інформацію мультимедіа: (графіку, звук, відео).

Слайд 10

HTML Hyper Text Markup Language – мова розмічування гіпертексту. HTML-документ – це звичайний текстовий файл з розширенням .htm або .html. Web-сторінка зберігається як HTML-документ.

Слайд 11

В усіх ресурсах Internet, в тому числі і у Web-сторінках, є своя власна адреса, задана у вигляді URL (уніфікований локатор ресурсів).

Слайд 12

URL Це стандарт, прийнятий в Internet для визначення місцезнаходження будь-якого ресурсу чи то документа або служби. Схема Хост Шлях

Слайд 13

І. Схема Описує протокол (найчастіше це протокол HTTP) прикладної програми, який використовується для доступу до ресурсу

Слайд 14

ІІ. Хост Це доменне ім ’я комп ’ютера, на якому знаходиться ресурс. Наприклад: www.host.com - ім ’я сервера Web-сторінок. ftp.host.com - ім ’я FTP-сервера.

Слайд 15

ІІІ. Шлях Це повний шлях до документа і, можливо, його ім ’я. Імена каталогів відокремлюються один від одного символом “/”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика