X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вікі сайти основи конструювання та приклади застосування

Завантажити презентацію

Вікі сайти основи конструювання та приклади застосування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вікі сайти: основи конструювання та приклади застосування Виконав учень 9 класу артем

Слайд 2

Мета Розповісти про приклади застосувань вікі сайтів.

Слайд 3

Вікі-проекти в інтернеті "Вікія" - сервіс для створення сайтів. Зареєструвавшися, можна створити власний вікісайт, спільноту або проект з будь-якої теми. Примітно, що ви можете обмежувати редагування свого сайту.

Слайд 4

«Вікізнання» - російський проект створення великої, повної, безкоштовної, вільної гіпертекстової електронної енциклопедії на основі вікі-технології. Головна відмінність від Вікіпедії – представлення максимально широкого спектру точок зору стосовно питань, що висвітлюються.

Слайд 5

«Літописи» - російський проект «Время вернуться домой», започаткований 2006 року, що має на меті створення 5 колективної освітньої енциклопедії населених пунктів. До участі в створенні сайту запрошують передусім школярів, студентів, вчителів.

Слайд 6

Можливості wiki-проектів Сьогодні wiki-проекти можна використовувати в навчально-виховному процесі. Що дає змогу вирішувати наступні питання : створювати єдину платформу для надання енциклопедичних відомостей з певної галузі знань; активізувати використання та створення освітніх веб-ресурсів; організовувати індивідуальну або групову роботу; глибше вивчити потрібну галузь знань; скоротити час навчання і підвищити рівень підготовки; підвищити ефективність навчання.

Слайд 7

Технології wiki дуже зручні для студентів і викладачів ще й тому що, вивчивши нескладну мову вікі- розмітки, викладачі можуть: розміщувати у відкритому доступі навчальні матеріали; організовувати обговорення з різних питань; залучати учнів до самостійної роботи з розробки інтернет –ресурсів.

Слайд 8

Україномовні wiki-проекти Крім Вікіпедії функціонують й ряд інших цікавих україномовних wiki-проектів, які можна використовувати і наповнювати: Вікіпідручник — це вільне Інтернет-зібрання, де кожен відвідувач може внести свій вклад в написання навчальної літератури: підручників, посібників, тощо, писати творчі переробки інших творів, безкоштовно читати, копіювати, видавати та змінювати їх зміст. Ці матеріали можуть використовуватися в традиційному навчанні, акредитованих закладах, для навчання вдома, як частина курсу Віківерситет або для самонавчання. Як правило тільки навчальні книги підходять для включення в Вікіпідручник. Більшість типів книг, наприклад таких як белетристика, вже видані тексти, різні дослідження, не призначені для включення в Вікіпідручник, якщо вони не є навчальними. 

Слайд 9

Вікісловник – це багатомовний словник довільного наповнення, україномовний розділ проекту Wiktionary. Він є спробою об'єднати в одному продукті граматичний, тлумачний, етимологічний і багатомовний словники, а також тезаурус. Наразі Вікісловник налічує 34 871 статей. Будь-хто може збільшити це число, написавши нову статтю, а ще поліпшити якість словника, доповнюючи й виправляючи наявні статті. Усі статті в цьому словнику пишуть тільки українською мовою.

Слайд 10

Вікісловник надає унікальну інформацію, відсутню в Вікіпедії: словосполучення, приказки, абревіатури, акроніми, опис помилок правопису, спрощені / спотворені варіанти написання / проголошення слів, спірні випадки вживання, протологізми, різні стилі (напр., розмовний) і предметні області. Таким чином, Вікіпедія та Вікісловник доповнюють один одного.

Слайд 11

Висновки На вікі сайтах зберігається інформація, а також завдяки відкритому доступу до вікі сайтів ця інформація доповнюється.

Слайд 12

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика