X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
відкриття радіоктивності

Завантажити презентацію

відкриття радіоктивності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поводження з грошима

Слайд 2

Правило 1. Враховувати! Говорячи простою мовою – рахувати свої гроші: знати, скільки ви заробляєте і скільки витрачаєте, коли, звідки/куди і скільки приходить і йде ваших грошей. Правильне поводження з грошима просто неможливо, якщо ви не будете знати ці елементарні моменти – згодні? Зараз враховувати свої гроші стало набагато простіше, ніж яких-небудь 20-30 років тому: з’явилися зручні технічні можливості, що дозволяють автоматизувати облік особистих фінансів.

Слайд 3

Правило 2. Контролювати! Щоб грамотно поводитися з грошима, ви повинні не тільки знати, скільки їх приходить і йде, але і тримати ці процеси на повному контролі. Насамперед, це стосується витрат: скільки б ви не заробляли, як тільки ви почнете витрачати гроші безконтрольно – вони почнуть йти, а в особливо важких випадках навіть можуть утворюватися і накопичуватися борги. Тут теж вашим вірним помічником буде ведення домашньої бухгалтерії.

Слайд 4

Правило 3. Інвестуйте! Ну а якщо у вас буде капітал (а до цього потрібно прагнути) – відповідно, ви повинні думати про те, куди інвестувати. Це найбільш складне правило, але без нього поводження з грошима не можна буде назвати абсолютно грамотним і, якщо хочете, повноцінним. Так, можна все життя прожити на активний дохід, не піклуючись про своє майбутнє, але що вас буде чекати потім, коли або за віком, або з-за якогось форс-мажору ви втратите свою працездатність? Пенсія? Звичайно, інвестиції завжди пов’язані з ризиком: будь-яке вкладення грошей, нехай навіть позірна самим-самим надійним, завжди припускає ризик. Причому, ризик і дохідність дуже сильно взаємопов’язані: для отримання великої прибутковості інвестицій, доведеться більш серйозно ризикувати. Але подивіться на це з іншого боку: коли ви нікуди не вкладаєте гроші – ви теж сильно ризикуєте.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика