X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видатний інформатик України

Завантажити презентацію

Видатний інформатик України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Видатний інформатик України Коломієць Анни

Слайд 2

План 1.Віктор Михайлович Глушков; 2.Народження; 3.Навчання; 4 .Де працював; 5. Внесок в розвиток інформатики; 6 .Вплив на розвиток інформатики; 7 .Ціль в цій науці. 8.Висновок.

Слайд 3

Віктор Михайлович Глушков (24 серпня 1923 - 30 січня 1982) був основоположни-ком інформаційних технологій в Радянському Союзі (і особливо в Україні ), один з творців кібернетики .

Слайд 4

Він народився в Ростові-на-Дону , російський РСФСР , в сім'ї гірничого інженера.

Слайд 5

Закінчив Ростовський державний університет в 1948 році, а в 1952 році пропоновані рішення п'ятої проблеми Гільберта і захистив кандидатську дисертацію в Московському державному університеті .

Слайд 6

У 1956 році він почав працювати в комп'ютерних наук і працював в Києві в якості директора обчислювального центру Академії наук України . У 1958 році він став членом Комуністичної партії .

Слайд 7

Він вніс свій внесок в теорію автоматів . Він і його послідовники (Капітонова, Letichevskiy та інших) успішно застосовується ця теорія підвищення будівництво комп'ютерів. Його книги на цю тему "Синтез цифрових автоматів» стала добре відома. Для цієї роботи він був удостоєний Ленінської премії в 1964 році і обрано членом Академії наук СРСР .

Слайд 8

Значно вплинув на багато інших галузей теоретичної інформатики (у тому числі теорії програмування та штучного інтелекту), а також її застосування в СРСР . Він опублікував близько 800 друкованих праць

Слайд 9

Одна з його великих практичних цілей було створення національної автоматизованої системи управління економіки. Це дуже амбітний і, можливо, занадто рано, проект розпочався в 1962 році і отримав велику опозицію від багатьох комуністичних лідерів.

Слайд 10

Отже, Віктор Михайлович Глушков був видатним інформатиком України та зробив значний внесок у розвиток кібернетики.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика