X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рельєф дна Світового океану

Завантажити презентацію

Рельєф дна Світового океану

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рельєф дна Світового океану Підготувала вчитель географії Монастирищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Побережець Тетяна Миколаївна

Слайд 2

У 1951 році англійське дослідницьке судно “Челленджер-2” виявило у Тихому океані у Маріанському жолобі на південь від острова Гуам глибину 10860 м. Через шість років радянська експедиція на кораблі “Витязь” ще раз перевірила глибину і через деякий час встановила, що вона дорівнює 11022 м. це є максимальна глибина Світового океану. Ця глибина зветься “Витязь”.

Слайд 3

У 60-х роках ХХ століття започатковано глибоководне буріння дна Світового океану. Відтоді знання про багатства океану значно розширилися. Люди навчились використовувати бурові платформи для добування корисних копалин з шельфу океану та вивчати будову його дна.

Слайд 4

По велетенських тріщинах у земній корі (рифтах) піднімається магма, що нагромаджується і добудовує гори. Такі підводні гори на межі літосферних плит називаються серединно-океанічними хребтами.

Слайд 5

Рельєф дна Світового океану

Слайд 6

Рельєф дна Світового океану

Слайд 7

Глибоководні океанічні западини

Слайд 8

Цікаво! Найвищою горою на Землі є підводна вершина Мауна-Кеа, яка має висоту близько 10000 м., а знаходиться вона в Тихому океані.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика