X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пристрої виведення персонального комп'ютера

Завантажити презентацію

Пристрої виведення персонального комп'ютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Пристрої виведення персонального комп'ютера Виконала: студентка ІІІ курсу групи БО-27 Макарова Н.О.

Слайд 2

ВСТУП До складу сучасного комп'ютера може одночасно входити багато пристроїв виведення інформації різного призначення. Основними з них, що входить до базової конфігурації персонального комп'ютера, є монітор, призначений відображати візуальну інформацію.

Слайд 3

Поняття про пристрої виведення персонального комп'ютера Пристрої виведення – це пристрої, призначення для виведення інформації з комп'ютера, у вигляді доступному для сприйняття користувачем. Пристрої виведення Монітор(диплей) Принтер Звукові колонки

Слайд 4

Периферійні пристрої виводу призначені для виводу інформації в необхідному для користувача форматі. Серед них є обов'язкові і необов'язкові пристрої. Монітори є обов'язковими, оскільки без них неможливо виконати будь яку дію на ПК. Монітор дозволяє вивести на екран алфавітно-цифрову або графічну інформацію в зручному для читання і контролю користувачем вигляді. Їх можна поділити на: - цифрові; - аналогові; - мультичастотні.

Слайд 5

Необов'язкові пристрої звуться тому, що без їхньої наявності, робота комп'ютера може продовжуватись і надалі, ці пристрої можуть бути необхідними в певних видах діяльності. Принтер – це широко поширений пристрій виведення інформації на папір, його назва утворена від англійського дієслова to print – друкувати.

Слайд 6

Матричні (голчаті) принтери Це найдешевші апарати, що забезпечують задовільну якість друку для широкого кола рутинних операцій. Має досить таки вагомі недоліки: низька швидкість друку, особливо графічних зображень, значний рівень шуму.

Слайд 7

Струменеві принтери Забезпечують більш високу якість друку. Вони особливо зручні для виведення кольорових графічних зображень. Значно Менше шумлять. Швидкість друку залежить від якості.

Слайд 8

Лазерні принтери Мають ще більш високу якість друку, наближене до фотографічного також мають більшу вартість , проте швидкість друку в 4-5 Разів вище, ніж у матричних і струменевих.

Слайд 9

Плоттери Це пристрій застосовується тільки в певних областях: креслення, схеми, графіки, діаграми і т.п. Поле креслення плоттера відповідає форматам А0-А4.

Слайд 10

Проекційна техніка Мультимедіа - проектор дозволяє відтворювати на великому екрані інформацію, одержувану від найрізноманітніших джерел сигналу: комп'ютера, відеомагнітофона, відеокамери, фотокамери, ігрової приставки.

Слайд 11

Аудіосистема У персональних комп'ютерах застосовуються найрізноманітніші схеми формування звукових сигналів – від простих до складних. У наші дні на ринку дуже багато акустичних систем, в основному ті, що складаються з двох активних колонок, і виконаних системою 2.1. Зовсім недавно ідеалом у світі комп.акустичних систем була система 5.1 та 6.1. а пізніше 8.1.

Слайд 12

ВИСНОВКИ Отже, у сучасному світі, важко обійтись без пристроїв введення та виведення Персонального комп'ютера. Пристрої виведення призначені для виводу інформації, на екран, на папір, а також у виді звуку.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика