X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природні пам'ятники України"

Завантажити презентацію

"Природні пам'ятники України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природні пам'ятники України

Слайд 2

Пам'ятка природи — природоохоронна територія, на якій розташований окремий унікальний природний об'єкт, який охороняється

Слайд 3

Регіональний ландшафтний парк «Зуївський» Парк «Зуївський» — регіональний ландшафтний парк на Донеччині, Україна. До складу регіонального ландшафтного парку (РЛП) увійшли природні території, що відзначаються особливою привабливістю, науковою та природоохоронною цінністю. Це лісове урочище «Липове», балка біля сіл Ведмеже, Зуйгора, долини річок Кринка та Ольхова, відслонення скельних гірських порід, степові ділянки і лісові масиви Макіївського лісництва.

Слайд 4

Туне ль Коха ння Туне ль Коха ння — пам'ятка природи місцевого значення. Розташована біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області. Являє собою ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної форми.

Слайд 5

Гове рла Природные памятники Гове рла— найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Назва походить з румунської — «важкопрохідне підняття»[1]. Розташована у гірському масиві Чорногора, на межі Надвірнянського району Івано-Франківської області та Рахівського району Закарпатської області.

Слайд 6

Ворожеска (озеро) Природные памятники Вороже ська (інші назви — Ворожеска, Трито н) — високогірне озеро в Українських Карпатах, в межах Рахівського району Закарпатської області. Озеро льодовикового походження. Лежить на висоті 1460 м над р. м., в одному з льодовикових карів, на північних схилах масиву Свидівець.

Слайд 7

Печера Оптимістична(Тернопільщина) . Печера Оптимістична утворилася внаслідок розчинення підземними водами гіпсів неогенового віку (14 млн. р).Вона являє собою складний за своєю будовою горизонтальний площинний лабіринт гротів, ходів і галерей різної форми і розміру, закладений у 20 – метровому пласті темно-бурого (у верхній частині) і жовтувато-сірого (у нижній частині) гіпсу.

Слайд 8

Хортиця Урицькі скелі Базальтові стовпи

Слайд 9

Гречана Юлія 6-А ДЯКУЮ ЗА УВАГУ !!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика