X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Принтер

Завантажити презентацію

Принтер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Принтер Це пристрій для виведення інформації на папері у вигляді символів – літер, цифр та ін.

Слайд 2

Принтери бувають: Матричні Струменеві Лазерні

Слайд 3

Матричні принтери Ударної дії зручні через те, що дозволяють робити одночасно кілька копій друкованого тексту виведеної інформації. В друкованій голівці принтера міститься 9-18 або 24 голки. Такі голки називаються крапково-матричними. Під час руху головки над поверхнею аркушу паперу голки вдаряють по фарбувальній стрічці і фарба “вибивається” із стрічки в папір. Якщо під аркушем паперу лежить копіювальний папір і ще один аркуш паперу, то одночасно фарба вибивається з копіювального паперу на наступний аркуш. Деякі моделі таких принтерів друкують символи із швидкістю до 380 зн/с., тобто одна стрічка друкується 8 с.

Слайд 4

Струменеві принтери До принтерів не ударної дії належать струменеві принтери, в яких фарба подається на аркуш паперу крізь отвори на друкувальній голівці. Отримане на таких принтерах зображення чіткіше, ніж у голчастих принтерах. Швидкість друкування струминних принтерів – 2-3 ст/хв. В окремих моделях швидкість друкування сягає 7 ст/хв.

Слайд 5

Лазерні принтери Широко розповсюдженими не ударними принтерами є лазерні принтери. Зображення на папері утворюється за допомогою лазерного променя. Якість друку таких принтерів дуже висока. Швидкість друкування сягає 6-8 ст/хв.

Слайд 6

Лазерный факс/принтер/копир/сканер ...

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика