X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Калібруваня принтерів та моніторів"

Завантажити презентацію

"Калібруваня принтерів та моніторів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Калібруваня принтерів та моніторів

Слайд 2

Поняття калібрування Калібрування — комплекс дій, що проводяться під час регулювання та періодичного підтвердження робочих характеристик контрольно-вимірювального приладу спеціально для того, щоб встановити кореляцію між показаннями приладу та кінцевим результатом.

Слайд 3

Послідовність калібрування моніторів Перед процедурою слід тримати монітор включеним щонайменше 30 хв. Максимально затемнити приміщення, щоб на монітор не попадало стороннє (паразитне) світло.

Слайд 4

Послідовність калібрування моніторів Перед калібруванням встановити найсвіжіші драйвери монітору та відео-карти Надати спеціалісту з калібрування адміністративний доступ до системи.

Слайд 5

Калібрування монітора Калібрування монітора здійснюється виключно з допомогою спеціального пристрою: з допомогою колориметра або спектрофотометра. Лише з допомогою спеціального пристрою можна вирішити комплексну задачу: отримати потрібні значення яскравості білої точки та яскравості чорної точки, колірної температури білої точки, енергетичного контрасту.

Слайд 6

Отримані профілі монітору чинні в середньому 3–6 місяців. Після цього в монітора в наслідок експлуатації змінюються характеристики і отриманий профіль перестає бути ефективним. Приміщення, в якому займаються професійною роботою з кольором, повинно мати постійну систему освітлення по стандарту D50 чи D65: наглухо закриті вікна, постійна кількість ламп однакової потужності та кольорової температури 5500 чи 6500° K.

Слайд 7

Послідовність калібрування принтерів Для отримання якісного калібрування принтера слід: Перед процедурою слід прогріти принтер щонайменше 30 хв. Мати під руками оригінальне програмне забезпечення від принтера.

Слайд 8

Послідовність калібрування принтерів Перед калібруванням рекомендується мати повний запас чорнил/тонерів. Підготувати по 10–20 аркушів тиражного паперу, для котрого буде про водитися калібрування.

Слайд 9

Отримані профілі чинні до: Заміни тонерів/чорнил. Заміни елементів та пристроїв, що формують зображення: переносних ременів, селенових барабанів, друкарських головок тощо.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика