X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прем*єра фільму

Завантажити презентацію

Прем*єра фільму

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прем’єра фільму ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ

Слайд 2

Прем’єра фільму У Лос-Анджелесі відбулася світова прем'єра космічного блокбастера «Вартові галактики». На червоній доріжці з'явилися режисер Джеймс Ганн, а також актори Він Дізель, Кріс Пратт, Бредлі Купер, Зої Салдана та інші.

Слайд 3

Слайд 4

Правоохоронці Галактики» - екранізація серії коміксів Marvel, що побачили світ у 1969 році. Ось що говорить продюсер Кевін Фейдж про потенційну франшизі: «" Вартові галактики "стали нашим найризиковішим проектом з виходу на екрани франшизи" Залізна людина ". Ми як і раніше вміємо дивувати глядачів, перевершувати їх очікування ».

Слайд 5

За сюжетом міжпланетний авантюрист Пітер Квилл (Кріс Пратт) викрадає містичний артефакт, вступаючи тим самим у конфлікт з могутнім лиходієм Ронаном. Для боротьби з суперником Пітер обзаводиться помічниками в особі єнота на прізвисько Ракета (Бредлі Купер), древообразная гуманоїда Грута (Вин Дизель), смертоносної і загадковою Гамори (Зої Салдана) й спраглого помсти Дракса Руйнівника (Дейв Батіста).

Слайд 6

Єнот на прізвисько Ракета

Слайд 7

Древообразний гуманоїд Грут (Вин Дизель)

Слайд 8

Смертоносна і загадкова Гамора (Зої Салдана)

Слайд 9

Дракс Руйнівник (Дейв Батіст)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика