X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Побудова графіків та діаграм в Електронних Таблицях

Завантажити презентацію

Побудова графіків та діаграм в Електронних Таблицях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Тема: Побудова діаграм та графіків в електронних таблицях Microsoft Excel Мета : Ознайомитися з видами діаграм і вміти їх будувати, навчитися використовувати електронні таблиці для побудови графіків. Розвивати логічне мислення учнів під час побудови діаграм та дослідження графіків функцій за допомогою електронних таблиць. Тип уроку: Комбінований.

Слайд 3

Лінійчата діаграма представляє окремі значення в певний момент часу або відображає відповідність компонентів. У лінійчатій діаграмі - категорії - по вертикалі, а значення - по горизонталі Гістограма представляє зміни протягом деякого періоду часу або відображає співвідношення компонентів.

Слайд 4

Кругова діаграма показує пропорційність або співвідношення частин та цілого. Цей тип діаграм використовується тоді, коли потрібно виділити деякий суттєвий компонент. Кільцева діаграма схожа на кругову діаграму. Основна відмінність кільцевої діаграми від кругової полягає в тому, що вона може відображати не один ряд даних, а кілька.

Слайд 5

Якщо необхідно показати тенденції або зміни в даних за нерівні або згруповані проміжки часу, то в цьому випадку більше підходить точкова діаграма. Вона часто використовується для представлення даних наукового характеру. "Пелюсткова" діаграма (радар) показує зміни чи частотність рядів даних по відношенню до центральної точки та одного ряду до іншого.

Слайд 6

Графік показує тенденції або реальні зміни даних за однакові проміжки часу. Діаграма з областями представляє відносну значимість величин протягом деякого періоду часу.

Слайд 7

Область об’єкта діаграми Область побудови діаграми Легенда Заголовок Вісь категорій Вісь значень Назва осі категорій Назва осі значень

Слайд 8

Крок 1: вибирають тип і вигляд діаграми . Крок 2: задають дані (якщо не було задано раніше).

Слайд 9

Крок 3: задають параметри (підписи) діаграми. Крок 4: куди заносити діаграму (на окрему чи поточну сторінку). Діаграма в готовому вигляді

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика