X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до роботи програми Word

Завантажити презентацію

Підготовка до роботи програми Word

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальний елемент Підготовка до роботи програми Word Назва: Оператор комп’ютерного набору Професія: 4112. 02UA002 Код:

Слайд 2

Цілі: після вивчення цього навчального елементу Ви зможете: - запустити програму Word; - підготувати екран програми Word до роботи; - відкривати другорядні вікна програми та переключатися між ними у текстовому редакторі Word; - переключатися між режимами створення документа в текстовому редакторі Word; - змінювати маcштаб документа в текстовому редакторі Word.

Слайд 3

Призначення програми 1. Програма Word, вивчення якої Ви починаєте, є потужним текстовим редактором, головне призначення якого - створення, оформлення та редагування докумен-тів.

Слайд 4

Запуск програми Word 2. Запустіть програму Word. Зробіть це одним з означених нижче способів: - натисніть на кнопку програми Word на панелі Microsoft Offiсe; - натисніть на кнопку “Пуск” на “робочому столі” Windows'95, виберіть пункт “Программы” і у підменю, що з'явилося, виберіть пункт “Microsoft Word”; - якщо на “робочому столі” Windows'95 у Вас є ярлик Word, то двічі клацніть лівою клавішею миші на ньому.

Слайд 5

Вікно програми 3. Зверніть увагу на те, що редактор Word так само, як і всі інші програми Windows, розташовується у програм-ному вік-ні.

Слайд 6

4. Якщо після запуску вікно програми займає не весь екран, то для зручності розгорніть його. Для цього натисніть на кнопку “развернуть”. 5. Ви бачите, що під рядком меню програми розташовуються декілька рядків кнопок. Вони називаються панелями інструментів та призначені для швидкого виконання основних операцій у програмі Word. 6. Розташуйте курсор миші на будь-якій кнопці. З правого боку, під курсором миші, з’явиться назва операції, яку виконує ця кнопка. Коротка інформація про цю кнопку з’явиться також у рядку стану (знизу вікна програми Word).

Слайд 7

7. Ви повинні знати, що існують декілька різноманітних панелей інструментів: “Стандартная”, “Форматиро-вание”, “Рисование”, “Базы данных” та інші. Наприклад, кнопки, які знаходяться на панелі інструментів “Рисование”, використовуються для роботи з малюнками. 8. Виконайте команду меню “Вид” та команду підменю “Панель инструментов”. На екрані з’явиться діалогове вікно “Панели инструментов”. Для того, щоб включити або виключити панель інструментів, увімкніть або вимкніть маркер біля потрібної Вам панелі інструментів, а потім натисніть на кнопку ”Оk”.

Слайд 8

Другорядні вікна 9. Зверніть увагу на те, що редактор Word створює спеціальне другорядне вікно, в якому буде розташовуватися створений Вами документ. Це вікно спочатку називається “Документ 1”. Після того, як Ви збережете свій документ, присвоївши йому ім’я, воно запишеться в рядок-назву другорядного вікна. 10. У редакторі Word Ви можете працювати одночасно з кількома другорядними вікнами.

Слайд 9

11. Відкрийте нове вікно документа. Для цього виконайте команду меню “Файл” та команду підменю “Создать”, потім у діалоговому вікні, що з'явилося, клацніть лівою клавішею миші на об'єкті “Новый документ” та натисніть кнопку “ОК”. Тепер у Вас відкрито два другорядних вікна. Документ 1 Документ 2

Слайд 10

12. Створіть ще один новий документ, скориставшись іншим способом: натисніть на кнопку “Создать” на панелі інструментів “Стандартная”. 13. Перейдіть у вікно “Документ 1”. Для цього виконайте команду меню “Окно” і клацніть лівою клавішею миші по назві вікна, до якого Ви хочете перейти. Команда меню “Окно” дозволить Вам у майбутньому переключатися між відкритими вікнами документів. Тепер у Вас відкрито три другорядних вікна: “Документ 1”, “Документ 2”, “Документ 3”.

Слайд 11

Режими роботи з документом 14. Працювати з документом у редакторі Word Ви можете у кількох режимах: - Режим “Обычный” - призначений для введення та редагування тексту. У цьому режимі подається спрощена версія документа. - Режим “Разметка страницы” - також призначений для набору та редагування тексту. На відміну від звичайного режиму, документ відображається на екрані в такому вигляді, у якому він буде виводитись на друк. - Режим “Главный документ” - використовується для роботи з великими за обсягом документами. - Режим “Структуры документа” - використовується для створення структури документа.

Слайд 12

15. Визначте, в якому режимі роботи з документом Ви знаходитесь. Для цього виконайте команду меню “Вид”. У підменю, що з’явилося, Ви побачите список режимів. Біля включеного у цю мить режиму стоїть символ: · . 16. Переключіться до режиму “Главный документ”. Для цього натисніть на ліву клавішу миші на назві цього режиму в підменю команди “Вид”. 17. Переключіться у режим “Разметка страницы”, використовуючи інший спосіб переключення між режимами. Для цього натисніть на кнопку “Разметка страницы” у лівому нижньому куті вікна Word.

Слайд 13

Масштаб документа 18. У програмі Word працювати з документом Ви можете, розташувавши його у необхідному Вам масштабі (збільшеному або зменшеному). Масштаб перегляду документа на екрані ніяк не впливає на розмір документа після того, як його надруковано. 19. Змініть масштаб перегляду документа на екрані таким чином, щоб він дорівнював 50%. Для цього натисніть на кнопку “Масштаб” на панелі інструментів “Стандартная”. Потім у списку, що з'явився, виберіть необхідне значення масштабу. Ви побачите на екрані документ у зменшеному розмірі. Ще раз змініть масштаб документа таким чином, щоб він дорівнював 100 %.

Слайд 14

Лінійка 21. Включіть лінійку. Для цього команди меню: “Вид”, “Линейка”. Якщо лінійка вже включена, то в підменю команди “Вид” біля команди “Линейка” стоїть символ: Ö. Якщо такого символу немає, клацніть лівою клавішою миші на команді “Линейка”. 22. Вийдіть з програми Word. Для цього виконайте команди меню “Файл”, “Выход” або скористайтеся кнопкою “Закрыть” програмного вікна Word. 20. Визначити положення курсора в документі та виконати будь-які інші операції Вам допоможе лінійка. У режимі “Обычный” на екрані може знаходитись горизонтальна лінійка, а в режимі “Разметка страницы” - горизонтальна та вертикальна лінійки.

Слайд 15

Для проходження тестування з даного навчального елементу натисніть на кнопку , у вікно тестуючої програми введіть необхідні дані і виберіть Тест № 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика