X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Огляд C#

Завантажити презентацію

Огляд C#

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема №2 Огляд C#

Слайд 2

Загальне уявлення Нова мова, яка спеціально розроблялася для .NET Framework. В певному сенсі аналогічна Java, хоча є ряд досить суттєвих відмінностей. Орієнтована на створення керованого коду. Але є можливість написання unsafe-коду з можливостями, характерними для С/С++ (в т.ч. розіменування та взяття адреси, арифметика вказівників). Різні версії. Нова – C# 3.0 (підтримується у Visual Studio 2008).

Слайд 3

Демонстрації Використання Visual Studio. Консольне застосування, яке вводить з клавіатури ім’я користувача та виводить йому привітання. Використання утиліт SDK, в першу чергу – утиліти csc.

Слайд 4

Найпростіше консольне застосування Using System; namespace Simplest { class simple { public static void Main (string[] args) { Console.WriteLine(“Enter your name”); String S = Console.ReadLine(); Console.WriteLine(“Hello, {0}”, S); Console.ReadLine(); } } }

Слайд 5

Структура програми та основні можливості Директива using – підключення просторів імен. Центральне місце – System. В програмі – один або декілька класів; ім’я класу може не співпадати з іменем файлу. Точка входу – метод Main: public static void Main(string[] args). Але є варіанти: параметри не є обов’язковими; void або int; public не обов’язково. Введення-виведення: клас Console.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика