X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Найпопулярніші браузери - 2013"

Завантажити презентацію

"Найпопулярніші браузери - 2013"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найпопулярніші браузери - 2013

Слайд 2

Статистика Ресурси Net Applications і The Next Web опублікували відомості про ступінь поширеності браузерів в березні 2013 року: 1. Internet Explorer - 55,83% 2. Firefox - 20,21% 3. Chrome - 16,45% 4. Safari - 5,31% 5. Opera - 1,74%

Слайд 3

Internet Explorer Переваги Автоматично встановлений на ОС Windows підтримка деяких можливостей CSS3 підтримка відео та аудіо тегів HTML5 звичний і зручний для ОС Windows інтерфейс коректно працює з переважною більшістю існуючих сайтів Недоліки У розглянутого браузера немає багатовіконного режиму повільна обробка і виведення на екран сайту невдало реалізовані функції збереження інформації з Інтернету незручне відключення графіки при перегляді сайтів підтримується тільки ОС Windows.

Слайд 4

Firefox Переваги Багатовіконність і швидкість роботи добре і зручно в ньому реалізована функція збереження інформації з Інтернету існує безліч плагінів, що розширюють функціональність цього браузера перевірка всього тексту на орфографію блокування спливаючих вікон. Недоліки Нестандартний і незвичний для звичайного користувача інтерфейс деякі функції в ньому працюють по-іншому, не так, як прийнято в Windows некоректність відображення деяких динамічних сайтів. потребує багато оперативної пам’яті погано реалізована панель закладок.

Слайд 5

Chrome Переваги Chrome швидше (принаймні візуально) запускається і відкриває сторінки. в Chrome досить зручні інструменти для веб-розробників всі вкладки та додатки працюють окремими процесами – більша стабільність багато цікавих ігор на складі додатків Google Chrome не потрібно перезавантажувати браузер після встановлення додатків легке перемикання мови інтерфейсу. Недоліки Відсутність додатку з функціоналом FireFTP вбудований менеджер звантажень дуже примітивний робота з формами і в редакторах тексту жахлива незручна форма пошуку по сторінці. Щоразу після відкриття нової сторінки її потрібно викликати заново перевірка орфографії діє лише на текст, що був введений після перемикання на іншу мову незручне додавання закладок.

Слайд 6

Safari Переваги Чудовий антифішинговий фільтр синхронізація адресних книг ОС Mac и Windows запускається у компактному вигляді автоматично розпізнає сторінки з нестандартними шрифтами працює функція приватного перегляду перевірка орфографії в текстових полях. Недоліки Складний інтерфейс незручний у користуванні іноді просто нездатна відкрити сторінки придирлива до апаратних можливостей комп’ютера неможливість повністю скопіювати Веб-сторінку відсутні зони безпеки добре працює лише на ОС Мас.

Слайд 7

Opera Перваги Володіє зрозумілим і достатньо інтуїтивним інтерфейсом зміна масштабу шрифта переключення кольорів графіки відкриття вікон у тіньовому режимі повноцінний поштовий клієнт можна задати час оновлення сторінки малий об’єм віртуальної пам’яті та потрібного трафіку непоганий захист від реклами Недоліки Це комерційний продукт налаштування та параметри в Opera реалізовані не найкращим чином відсутністпідтримки деяких російських кодувань в англійських версіях не завжди сумісний з програмним забезпеченням сторінок, створених за допомогою javascript погана стійкість до вірусів проксі-сервер часто уповільнює роботу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика