X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мій напарник компютер

Завантажити презентацію

Мій напарник компютер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мій напарник ─ комп’ютер

Слайд 2

Види ПК Стаціонарні комп’ютери Портативні комп’ютери Планшетні комп’ютери Комунікатори

Слайд 3

Стаціонарний комп'ютер — це звичайний комп’ютер, який має такі складові: системний блок, монітор, миша, клавіатура, звукові колонки. Цей вид комп’ютерів ми вивчали на попе редньому уроці. Стаціонарний — означає непереносний, який стоїть на одному місці. Зазвичай такі комп’ютери більші та по тужніші за інші типи персональних комп’ютерів.

Слайд 4

Портативні — означає переносні. Портативні комп’ютери — це легкі мобільні ПК з тонким екраном. Портативні комп’ютери можуть працювати від батарей, тож їх можна взяти з собою куди завгодно. На відміну від настільних ПК, портативні комп’ютери поєднують ЦП, екран і клавіатуру в одному корпусі. Існує багато типів переносних комп’ютерів, і їх по-різному класифікують. Найчастіше виділяють ноутбуки, нетбуки, ігрові ноутбуки тощо.

Слайд 5

Планшетні комп'ютери — клас комп’ютерів, обладнаних планшетним пристроєм рукописного введення, об’єднаним з ек раном. Планшетний комп’ютер дозволяє працювати за допо могою спеціального пера, стилуса або пальців без використання клавіатури і миші. Також такі комп’ютери можуть перетворювати рукописний текст на друкований. Деякі планшетні комп’ютери мають універ сальну будову — екран, який обертається та відкриває приховану під ним клавіатуру.

Слайд 6

Комунікатор — кишеньковий персональний комп’ютер (КПК), доповнений функціональністю мобільного телефону. Комунікатори відрізняються від звичайних мобільних телефо нів наявністю досить розвиненої операційної системи. Встановлення додаткових програм дозволяє значно поліпшити функціональність комунікаторів порівняно зі звичайними мобільними телефонами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика