X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
миколаївська область

Завантажити презентацію

миколаївська область

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Слайд 2

Слайд 3

ЕТНІЧНИЙ СКЛАД НАСЕЛЕННЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Слайд 4

Пам'ятки національного значення Миколаївської області

Слайд 5

Миколаївська астрономічна обсерваторія Миколаївська обсерваторія — одна з найстаріших обсерваторій Східної Європи, заснована в 1821 році як морська. З 1912 року вона стає Миколаївським відділенням Головної (Пулковської) астрономічної обсерваторії (ГАО). У 1935 році була включена в мережу наукових установ Академії наук СРСР як Миколаївське відділення ГАО. У 1992 році стає самостійним науковим закладом України, а з 2002 року — Науково-дослідним інститутом «Миколаївська астрономічна обсерваторія». На даний момент знаходиться в підпорядкуванні Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації. Обсерваторія розташована в центральній частині міста Миколаєва на висоті 52 м над рівнем моря з географічними координатами: 31° 58' східної довготи і 46° 58' північної широти. Миколаївська обсерваторія була включена до Попереднього списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від України. 

Слайд 6

Миколаївська астрономічна обсерваторія

Слайд 7

Свято-Микільський соборний храм — одна з визначних пам'яток міста Миколаєва, архітектурна пам'ятка державного значення.

Слайд 8

Миколаївський музей суднобудування і флоту Музей розташовано у старовинному будинку, що є пам'яткою історії та архітектуридержавного значення. Побудований за проектом архітектора П. Нейолова у стилі раннього російського класицизму наприкінці XVIII ст. Протягом 1794—1900 рр. будинок слугував помешканням та канцелярією головних командирів Чорноморського флоту. Тут проживали та працювали відомі адмірали М. С. Мордвінов, І. І. де-Траверсе,О. С. Грейг, М. П. Лазарєв, Б. фон-Глазенап, М. А. Аркас. За справами служби бували адмірали Ф. Ф. Ушаков, П. С. Нахімов, В. О. Корнілов, В. І. Істомін, Ф. Ф. Беллінсгаузен,Г. І. Бутаков та інші.

Слайд 9

музей суднобудування і флоту

Слайд 10

Альтанка Альтанка у місті Вознесенськ, Миколаївська область або Царська ротонда — одна з найвідоміших архітектурних пам'яток у Вознесенську, що стала візитною карткою міста. Царська ротонда була збудована в міському парку до приїзду в місто імператора Миколи І у 1837 р.

Слайд 11

Альтанка

Слайд 12

Ольвія Ольвія належить до історичних пам’яток Миколаївщини. Ольвія є унікальна з точки зору археології, історії, культури. Ольвія лише на Ольвія, що в перекладі з грецької мови означає «Щаслива», початку 2002 року отримала статус національного заповідника.Річковими шляхами підтримувала зв’язки з більшістю племен, що заселяли в ті часи територію сучасної України. Територія міста-держави в часи її розквіту, що припадає на V-III ст.. до н.е., становила 50 гектарів, а його населення досягало в різні роки 12-15 тис. чол.. Звичайно ж, переважали греки.

Слайд 13

Прямі вулиці і майдани-площі міста були бруковані камінням та уламками гончарних виробів. На головній міській площі, що називалас агора, стояли парадні громадські споруди, оздоблені мармуровими колонами. Серед них еклесіастерій (так називався будинок народних зборів), гімнасія (школа для юнацтва), театр, торгові будівлі тощо. З північного боку до неї прилягав теменос. Тут розміщувались храми Зевса, що вважався головним божеством грецької релігії, царем і батьком богів та людей, володарем грому і блискавок,керуючим зміною часів року, усім порядком на землі, розподілом зла і добра; Аполлона-Дельфінія, що виступав у ролі покровителя торгівлі, мореплавання і мореходів; Афіни – однієї з головних божеств грецької міфології, богині мудрості, войовниці, заступниці мирної праці, особливо жіночої, ремесла, наук, музики та родючості.

Слайд 14

Писемних джерелах серед будівель Ольвію згадуються також іподром, ринки, гавань з причалами для суден, судноремонтні майстерні. Житлові будинки зводили з каменю, з цегли-сирцю,вкривали їх черепицею. У багатих будинках внутрішній брукований двір, що звався перестиль, прикрашався колонами, мозаїкою,скульптурами. Місто мало водопровідні канали з кам’яних плит і глиняних труб. Його оточували неприступні кам’яні стіни й вежі.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика