X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Microsoft Excel

Завантажити презентацію

Microsoft Excel

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Microsoft Excel Історія розвитку

Слайд 2

Microsoft Office Excel — програма для роботи з електронними таблицями, створена корпорацією Microsoft для Microsoft Windows, Windows NT і Mac OS. Програма входить до складу офісного пакету Microsoft Office.

Слайд 3

З історії Excel Почнемо з короткої історії появи електронних таблиць взагалі і Excel зокрема, бо, не знаючи минулого, не можна правильно зрозуміти сьогодення і тим більше передбачати майбутнє.

Слайд 4

Я не зупинятимуся на описі механічних рахункових пристроїв, передуючих комп'ютерам. Ця тема окремої книги, в якій проводиться достатньо серйозне історичне дослідження. Залишимо прерогативу написання такої книги історикам, наше завдання — прослідкувати витоки виникнення табличних процесорів, які і були попередниками наший гаряче коханій Excel.

Слайд 5

Ідея електронних таблиць витала в повітрі достатньо давно. Не забувайте про те, що комп'ютер спочатку розроблявся як обчислювальний пристрій, тому функції обробки тексту стали вторинними, а первинними слід рахувати саме функції обчислювальні, які і реалізуються в концепції електронних таблиць.

Слайд 6

Для роботи з електронними таблицями були створені спеціальні програми, звані табличними процесорами. Спочатку ці програми могли обробляти виключно двомірні таблиці, що включають числові дані, але потім з'явилися продукти, що володіли, крім цього, можливістю включати текстові, графічні і Інші мультимедійні елементи В "арсенал" табличних процесорів включені

Слайд 7

Офіційна поява Excel у складі пакету MS Office — 1991 рік, саме ця дата знаменує початок епохи Excel.

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика