X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Команди та виконавці

Завантажити презентацію

Команди та виконавці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Команда – це чіткий і короткий наказ Подивись на дошку. Запиши завдання в щоденник. Віра! Чи всі команди ви можете виконати? Чому?

Слайд 2

Подивіться на екран монітора. Будьте уважними на уроці! Вчитель дав наказ або команду

Слайд 3

Виконавцем команд є той, хто розуміє і може виконати ці команди

Слайд 4

Хто з виконавців може виконати наведені команди? Прибери у кімнаті 4 + 3 = ? Но! Но!

Слайд 5

Команди віддають у вигляді речень. Але не всі речення є командами. Правила дорожнього руху знають всі другокласники. Чи дотримуєшся ти правил дорожнього руху? Слідкуй за сигналами світлофора! Які речення не є командами?

Слайд 6

Команди віддають або записують у вигляді спонукального речення. Яке з поданих речень є командою! 1.Споконвіку українці любили калину. 2. Яку рослину любили українці споконвіку? 3. Саджайте калину коло хат! 4. Ах, яка чудова наша країна!

Слайд 7

Визнач виконавців та команди, які вони мають виконати. Ой ти, коте сірий, та вимети сіни. А ти, волохатий, прибери у хаті. А ти, коте чорний, та сідай у човен. Пливи, котку, на лужок забавляти діточок.

Слайд 8

Сподіваюсь, що ви навчилися визначати виконавців та команди, які вони мають виконати. Вивчай інформатику та будь старанним учнем!

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика