X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформатика Презентація

Завантажити презентацію

Інформатика Презентація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ В POWER POINT

Слайд 2

Презентація - це набір слайдів, де є текст, графічні об'єкти, рисунки. Служать для зацікавлення слухачів ілюстраціями й ефектами під час доповіді, для рекламування послуг, продукції. Для створення і демонстрації презентацій призначена програма МS Роwег Роіnt, зокрема, яка є складовою частиною пакету МS Оffiсе.

Слайд 3

Класифікація презентації за ступенем їх «оживлення» різними ефектами: Офіційна – різного роду звіти, доповіді перед серйозною аудиторією, в якій необхідним є строгий дизайн, витриманість, єдиний шаблон оформлення для всіх слайдів, вимагається чітке структурування та розміщення на слайдах всіх тез доповіді.

Слайд 4

Офіційно-емоційна використовується для двох цілей: передати слухачам деякі офіційні дані та надихати їх, переконати в чомусь. Наприклад, таку презентацію можна зробити на батьківські збори.

Слайд 5

«Плакати» складається з ілюстративного матеріалу з мінімумом підписів. Вся робота по поясненню змісту покладається на доповідача.

Слайд 6

«Подвійна дія» крім зображень використовуються текстові дані. Вона може або пояснювати вміст слайду або його «розширювати».

Слайд 7

Інтерактивний семінар створюється для проведення семінару в режимі діалогу з аудиторією. Використовуються анімації, рухомі малюнки, фотографії, що обертаються, об’єкти навігації.

Слайд 8

Електронний роздатковий матеріал викладається вичерпно докладно, оскільки у слухача немає можливості перепитувати доповідача.

Слайд 9

«Інформаційний ролик» демонструється самостійно і незалежно від доповідача. Весь показ проходить в автоматичному режимі. Містить матеріали інформаційно-рекламного характеру, наочні матеріали, розраховані на швидке сприйняття. Наприклад, така презентація може використовуватися на виставках.

Слайд 10

Презентації можна класифікувати і за такими ознаками: 1.   За кількістю медіа засобів: мультимедіа (звуки, зображення, відео фрагменти); текстова (з мінімальним ілюструванням); комбінована. 2.    За призначенням: комерційні (здебільшого рекламного характеру); інформаційні; навчальні.

Слайд 11

Навчальні презентації В залежності від цілей їх застосування можна виділити: лекційні (викладача); звіт про результати діяльності, проект, дослідження (учнівська робота); тест (як викладача так і учнів).

Слайд 12

СКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЇ 1.Титульний слайд. 2. Зміст. 3. Основний матеріал презентації. 4. Перелік використаних джерел. 5. Завершальний слайд.

Слайд 13

Для запуску програми PowerPoint необхідно: клацнути мишкою на кнопці Пуск; вибрати пункт меню Програми; вибрати команду Microsoft PowerPoint.

Слайд 14

Відкриється робоче вікно програми.

Слайд 15

Слайд 16

Звичайний режим – використовується для створення та редагування поточного слайда. Режим сортувальник слайдів – відображуються всі слайди в зменшеному вигляді. Режим показ слайдів – призводить до демонстрації презентації, починаючи з поточного слайда. Режим сторінок нотаток - відображає слайд разом із сторінкою нотаток доповідача, щоб він міг внести коментарі до слайду. Під час демонстрації слайду нотатки не відображаються.

Слайд 17

Для створення нової презентації необхідно: вибрати в діалоговому вікні режим Нова презентація.         В правій області вікна з'явиться діалогове вікно Розмітка слайда, в якому потрібно вибрати розмітку для нового слайда.         Для першого слайда презентації краще всього підійде макет титульного слайду.

Слайд 18

Слайд 19

Для оформлення  презентації існують готові шаблони. Для підбору потрібного шаблону необхідно: Відкрити меню Формат. Вибрати команду Конструктор слайдів. Вибрати шаблон (наприклад, „Слои”).

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

 Вибраний шаблон оформлення можна застосувати до всіх слайдів або лише до виділених. Демонстрацію виконують командою  Вигляд → Показ слайдов або кнопкою F5.

Слайд 23

СТВОРЕННЯ НОВОГО СЛАЙДА. Кнопка (створити слайд), на вкладці Главная. Значок, який розташований на вкладці Главная і обрати потрібний макет слайду. Комбінація клавіш + .

Слайд 24

Щоб додати текст на порожній слайд, потрібно виконати такі дії: Натиснути кнопку (вкладка Вставка). Створити рамку надпису, виконавши протягування миші. Ввести текст (набрати на клавіатурі або вставити з буфера обміну).

Слайд 25

Поради при роботі з текстом: Не використовувати на слайді більше трьох шрифтів. Слайд повинен бути зрозумілий, з короткими ємними фразами. Приділяти увагу кольору шрифту та фону слайду.

Слайд 26

СТВОРЕННЯ ТАБЛИЦЬ 1. Виберіть слайд, до якого потрібно додати таблицю. 2. На вкладці Вставлення натисніть кнопку Таблиця.

Слайд 27

У діалоговому вікні виконайте одну з наведених дій: Виберіть потрібну кількість рядків і стовпців за допомогою миші. Виберіть пункт Додати таблицю та введіть числа в полях Кількість стовпців і Кількість рядків.

Слайд 28

ВСТАВЛЕННЯ ДІАГРАМ Перейдіть на вкладку Вставлення й натисніть кнопку Діаграма.

Слайд 29

Виберіть потрібний тип діаграми та двічі клацніть діаграму.

Слайд 30

В електронній таблицізамініть дані на власні. Завершивши, закрийте електронну таблицю.

Слайд 31

Анімація тексту й об’єктів Виділіть об’єкт або текст на слайді, до якого потрібно додати анімацію. Натиснути вкладку Анімація, потім кнопку Додати анімацію та вибрати анімаційний ефект.

Слайд 32

Відтворення композиції для всіх слайдів На вкладці Вставлення натисніть кнопку Аудіо та виберіть пункт Аудіо на моєму ПК. Знайдіть потрібний музичний файл і натисніть кнопку Вставити.

Слайд 33

Виділіть на слайді піктограму звуку та на вкладці Відтворити натисніть кнопку Фонове відтворення.

Слайд 34

Перетворення презентації на відео Існує два способи: Зберегти або експортувати презентацію у форматі відеофайлу (MP4 або WMV). Зберегти презентацію у файлі демонстрації PowerPoint (PPSX).

Слайд 35

Сполучення клавіш

Слайд 36

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика