X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Франсуа Вієт"

Завантажити презентацію

"Франсуа Вієт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вернісаж моделей Карпінчик Поліни

Слайд 2

Взагалі, що таке Модель (пояснення)? Модель (рос. модель, англ. model, нім. Modell n, фр. modèle, від лат. modulus — «міра, аналог, зразок») — відтворення чи відображення об'єкту, задуму (конструкцій), опису чи розрахунків, що відображає, імітує, відтворює принципи внутрішньої організації або функціонування, певні властивості, ознаки чи(та) характеристики об'єкта дослідження чи відтворення (оригіналу).

Слайд 3

Що таке модель? Модель — це деякий матеріал чи описово представлений об'єкт або явище, що є спрощеною версією модельованого об'єкта або явища (прототипу) і в достатній мірі повторює властивості, суттєві для цілей конкретного моделювання (опускаючи несуттєві властивості, в яких він може відрізнятися від прототипу). Розрізняють натурні, фізичні, теоретичні, математичні та ін. моделі.

Слайд 4

Смислове навантаження терміна «модель» багатопланове: а) зразок, взірцевий примірник чогось; б) тип, марка конструкції; в) те, що є матеріалом, натурою для відтворення; г) зразок, з якого знімається форма для відливання в іншому матеріалі; д) комп'ютерна модель, е) розрахункова модель, ж) теоретична модель (процесу, конструкції тощо).

Слайд 5

Галузі використання: Бази даних Веб-дизайни Системний адміністратор 3D-моделювання Розробка комп’ютерний ігор

Слайд 6

Sweet Home 3D зручна безкоштовна програма для створення дизайнів інтер’єру, з можливістю перегляду в 3D. За допомогою Sweet Home 3D можна легко створювати детальні плани окремої кімнати або навіть всього будинку, а потім розміщувати меблі й різні об’єкти (двері, вікна, сходи, огорожі і т.д.) на свій розсуд.

Слайд 7

Основні можливості Sweet Home 3D: — Простий і зрозумілий інтерфейс. — Каталог зразків меблів за категоріями. — Можливість імпорту як плану будинку, так і окремих 3D об’єктів. — Редагування фурнітури. — Можливість зміни текстур, а також можливість їх імпорту. — Можливість створення "фотографії"проекту. — Можливість роздруківки плану проекту. — Підтримка плагінів. — Експорт у форматі OBJ. — Багатомовний інтерфейс.

Слайд 8

Blender безкоштовний пакет для створення тривимірної (3D) комп’ютерної графіки, що містить засоби моделювання, анімації, рендерингу, післяобробки відео, а також створення ігор. Функцій Blender цілком достатньо для роботи як звичайним користувачам, так і професіоналам. У програмі є всі основні інструменти, що використовуються в професійних 3D-редакторах.

Слайд 9

Основні можливості Blender: — Підтримка різноманітних геометричних примітивів (включаючи полігональні моделі, систему швидкого моделювання в режимі SubSurf, криві Без’є, поверхні NURBS, метасфери, скульптурне моделювання та векторні шрифти). — Універсальні вбудовані механізми рендерингу та інтеграція з YafRay. — Інструменти анімації, серед яких інверсна кінематика, скелетна анімація та сіткова деформація, анімація по ключовим кадрам, нелінійна анімація, timeline коефіцієнтів вершин, обмежувачі, динаміка м’яких тіл, динаміка твердих тіл, система волосся на основі частинок та система частинок при визначенні колізій. — Python використовується як засіб створення інструментів і прототипів, системи логіки в іграх, як засіб імпорту та експорту файлів, автоматизації завдань. — Базові функції нелінійного редагування відео. — Game Blender — підпроект Blender, що надає інтерактивні функції, такі як визначення колізій, рушій динаміки та програмована логіка.

Слайд 10

SketchUp Make безкоштовна програма для швидкого створення і редагування тривимірної графіки. SketchUp володіє рядом переваг, які полягають, в першу чергу, у майже повній відсутності вікон попередніх налаштувань. До складу пакету входить плагін для Google Earth, що дозволяє після створення 3D об’єкту розміщувати його в картографічному сервісі Google.

Слайд 11

Основні характеристики SketchUp Make: — Зрозумілий і простий у використанні інтерфейс. — Звичні з дитинства інструменти (лінійка, олівець, транспортир, гумка) у трьох вимірах. — Імпорт та експорт різних форматів двомірної растрової і тривимірної графіки, зокрема (3ds, dwg, ddf, jpg, png, bmp, psd). — Можливість використання плагінів. — Поповнювані бібліотеки компонентів, матеріалів і стилів. — Можливість установки тіней у відповідності з заданими широтою, довготою, часом доби і року. — Дозволяє створювати макроси для повторюваних дій на мові Ruby і додавати для них у меню нові пункти. — Функція завантаження та використання численних готових скриптів, створених іншими користувачами. — Повна інтеграція з програмою Google Earth.

Слайд 12

Зразки

Слайд 13

Sweet Home 3D

Слайд 14

Blender

Слайд 15

SketchUp Make

Слайд 16

LEGO Digital Designer

Слайд 17

nanoCAD free

Слайд 18

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика