X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
фігурні шрифти

Завантажити презентацію

фігурні шрифти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фігурні шрифти

Слайд 2

Шрифт - графічний малюнок накреслень букв і знаків, складових єдину стилістичну та композиційну систему, набір символів визначеного розміру і малюнка. У вузькому друкарському сенсі шрифтом називається комплект друкарських літер, призначених для набору тексту. Всі шрифти на сайті, підходять як для фотошопа (Adobe Photoshop), корела (CorelDRAW) і Ворда (Ms Office Word), так і для інших графічних і текстових редакторів.

Слайд 3

Шрифти: Акцидентні Антіква Готичні Графіті Гротески Зарубіжні Рукописні Символьні Старослов'янські

Слайд 4

Акцидентний шрифт -має складне художнє оформлення, в тому числі орнаменти, тангірні сітки та інші складальні прикраси, або, приміром, оптичні ефекти набірного шрифту, він непридатний для набору суцільного тексту, він має перекручену форму, або велика кількість дрібних деталей, які неможливо відтворити в малому кеглі.

Слайд 5

Акцидентні Виворотні - Декоративні - Дитячі - Дизайнерські - Історичні - Контурні

Слайд 6

- Орнаментальні - С рваним контуром - Сучасні - Трафаретні - Тривимірні - Експериментальні

Слайд 7

Антіква - клас типографських набраних шрифтів із зарубками, що з'явився в епоху Відродження в Західній Європі. Основою для розробників перших гуманістичних, або ренесансних антикв служив рукописний книжковий почерк - гуманістичний минускул.

Слайд 8

Антіква шрифти (із зарубками)

Слайд 9

Готичний шрифт - сімейство почерків латинського письма епохи Середньовіччя. Виникло в XI столітті, замінило каролінгский унциальний шрифт.

Слайд 10

Готичні шрифти

Слайд 11

Графіті шрифти - зображення, малюнки або написи, видряпані, написані або намальовані фарбою або чорнилом на стінах та інших поверхнях. До графіті можна віднести будь-який вид вуличного розфарбовування стін, на яких можна знайти все: від простих написаних слів до вишуканих малюнків.

Слайд 12

Графітні шрифти

Слайд 13

Гротеск, рубаний шрифт - шрифт без зарубок

Слайд 14

Гротески шрифти (рубані)

Слайд 15

Зарубіжні шрифти

Слайд 16

Рукописний шрифт - шрифт, виконаний від руки або імітує його. Рукописні шрифти класифікуються залежно від пише інструменту на шрифти, що імітують лист ширококонечним пером, загостреним пером, пензлем та іншими інструментами (олівець, маркер, кулькова ручка тощо). Крім того, рукописні шрифти можуть бути зв'язкові (де кожна буква з'єднується з сусідніми) і незв'язні (де кожна буква стоїть окремо).

Слайд 17

Рукописні шрифти (каліграфічні)

Слайд 18

Символьний шрифт - різновид шрифтів, що складаються з знаків, які не мають відношення до алфавітом і не входять в основний комплект шрифту.

Слайд 19

Символьні шрифти

Слайд 20

Старослов'янські шрифти

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика