X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронна комерція

Завантажити презентацію

Електронна комерція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електронна комерція та Інтернет-магазини Варварова Анна 9-В

Слайд 2

Електронна комерція Електронна комерція - це технологія для підтримки зовнішніх бізнес-контактів через Internet.

Слайд 3

Електронна комерція надає наступні можливості: виробникам і постачальникам товарів і послуг - представити їх в мережі Інтернет та мати змогу приймати та обробляти замовлення клієнтів; покупцям - переглядати за допомогою Інтернет-браузерів каталоги і прайс-листи запропонованих товарів і послуг та оформляти через Інтернет замовлення.  

Слайд 4

Електронний (віртуальний) магазин Електронний магазин - це прикладна система, побудована з використанням технології електронної комерції

Слайд 5

Електронний магазин реалізує наступні функції: представлення товарів (послуг) покупцю, обробку замовлень, продаж та доставку товарів.

Слайд 6

Електронний ринок - це сукупність: Учасників (продавці, - покупці, посередники, організації, що забезпечують інфраструктуру ринку); Продуктів (товари і послуги), якими оперує ринок; Процесів їх-взаємодії з використанням структури телекомунікаційних технологій і інформаційних систем.

Слайд 7

Ці процеси можуть включати: Розробку нових-продуктів; Виробництво; Маркетингові дослідження ринку; Пошук, замовлення, постачання продукції і її споживання.

Слайд 8

Структура електронної комерції: реклама; представлення товару; проведення операцій продажу товару або надання послуг; післяпродажна підтримка; побудова подальших відносин із клієнтом.

Слайд 9

Реклами в електронному магазині повинна бути: доступною, динамічною, інтерактивною, привабливою.

Слайд 10

Система Електронної Комерції Система Електронної Комерції - це система, що має модульну структуру і дозволяє виробляти процедури продажу товарів певного виду за допомогою електронних платіжних засобів

Слайд 11

Розробляючи систему ЕК, необхідно дотримуватися правил: Правильно визначити цільове призначення системи Почати зі створення пілотного проекту і продемонструвати його масам. Використовувати механізми шифрування, якщо ЕМ працює з кредитними картками Кредитні карти компаній Visa та MasterCard можуть використовуватися, тільки якщо сервер організації торгівлі отримали цифрові сертифікати для аутентифікації покупців і продавців. Взаємодіяти з суміжними організаціями. Не дивлячись на протиріччя, існують загальні проблеми, наприклад підвищення рівня захисту інформації при передачі через Інтернет замовлень на поставку. Забезпечити необхідний рівень захисту даних.

Слайд 12

Розробляючи систему ЕК, доцільно дотримуватися наступних обмежень: Не можна забувати про звичайні закони. Занадто нав'язлива реклама може мати зворотний ефект. Бажання отримати максимум інформації про кожного відвідувача вашого сайту може поставити вашу компанію поза законом. Не слід змагатися зі своїми дистриб'юторами у визначенні ціни на товар -це може зменшити загальний прибуток від продажів. Не слід захоплюватися дизайном, якщо він збільшує час відкриття сторінок

Слайд 13

Класифікація інтернет-магазинів Інтернет-магазини Web-вітрини Торговельні-системи Торгові ряди

Слайд 14

За моделлю бізнесу: Чисто онлайновий магазин; Поєднання офлайнового бізнесу з - онлайновим.   За відношенню з постачальниками: Мають власний-склад; Працюють за договорами з-постачальниками Класифікація інтернет-магазинів

Слайд 15

Для здійснення покупки після відвідин такого ЕМ користувач проходить звичайний цикл: Дзвінок чи візит в компанію. Оплата. Доставка.

Слайд 16

Що можна зробити за допомогою інтернет-магазину? публікувати товари, забезпечені декількома фотографіями, характеристиками та описами; визначати новинки і лідерів продажів; приймати замовлення в електронному вигляді в реальному часі; надати покупцям можливість перегляду історії рахунків, статусу виконання замовлень, зміни особистих даних, відновлення пароля і т.д. можна визначати власні способи доставки і оплати; приймати фізичні та електронні платежі; вести-статистику клієнтів і рахунків; публікувати статті, опис, новини компанії.

Слайд 17

Висновок Використання нових можливостей Інтернету переведе електронну комерцію на якісно новий рівень. У результаті цього асортимент товарів, що продаються через Мережу, значно розшириться, а обсяги продажів будуть неухильно зростати не дивлячись на всі існуючі проблеми онлайнового бізнесу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика