X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вояджер

Завантажити презентацію

Вояджер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вояджер

Слайд 2

Вояджер-1 — космічний міжзоряний зонд що досліджує простір за межами Сонячної системи. Був запущений 5 вересня 1977 р. Зонд перебуває в робочому стані. Вояджер-1 є найвіддаленішим від Землі створеним людиною об'єктом. Це був перший зонд, що зробив детальні зображення супутників Юпітера та Сатурна.

Слайд 3

Станом на 26 вересня 2008 року, Вояджер 1 знаходився на відстані приблизно 16.093 більйонів км від Сонця. Швидкість сягає 17 км/сек

Слайд 4

Основними цілями Вояджер-1 були планети Юпітер і Сатурн та їхні супутники та кільця; Його поточна місія полягає у виявленні геліопаузи та виміри елементарних часток в сонячному вітрі та міжзоряному простор. Кожен зонд має запас енергії якого достатньо для підтримання зв’язку з Землею до 2015 року.

Слайд 5

Бліда блакитна точка - фото Землі, зроблене Вояджером з відстані 6.4 більйони кілометрів.

Слайд 6

Першим штучним апаратом, що перетнув кордон ударної хвилі, став "Вояджер-1" в грудні 2004 року. На ньому, проте, вже не працювали прилади для вимірювання швидкості, щільності і температури сонячного вітру, доводилося покладатися на непрямі дані. Тому перетин кордону "Вояджером-2", що відбулися в серпні 2007 року, набагато цікавіше з наукової точки зору, тим більше що цей апарат перетнув кордон як мінімум п'ять разів (кордон, зрозуміло, теж може зрушуватися в просторі щодо апарату).

Слайд 7

Імовірно, у корабля вийшла з ладу система обробкзібраних даних, і вчені не можуть розшифрувати приходить від нього інформацію. Інженери перевели «Вояджер» в режим часткової функціональності - зараз він передає на Землю тільки дані про власний стан.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика