X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сегнерове колесо

Завантажити презентацію

Сегнерове колесо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сегнерове колесоПроект підготував учень 6-а класу Пологівської СРШ І-ІІІ ст№2 Верба АндрійКерівник: Сиваш Ю.О.

Слайд 2

Сегнерово колесо - двигун, принцип роботи якого основується на реактивній дії витікаючої води. Перша в історії гідравлічна турбіна.Сегнерово колесо - двигун, принцип роботи якого основується на реактивній дії витікаючої води. Перша в історії гідравлічна турбіна.Розташоване в горизонтальній площині колесо без обода, у якого спиці замінені трубками з відігнутими кінцями так, що витікаюча з них вода приводить сегнерове колесо в обертання. Винайдено Йоганном Зегнером.Принцип сегнерова колеса використаний в конструкції "вічних двигунів" Клема і Шаубергера.

Слайд 3

Як створити Для створення сегнерового колеса я використав пластикову пляшку і трубочки для коктейлю.В пляшці за допомогою цвяха зробив отвори (в одній 2, в іншій 4), в які вставляв коктейльні трубочки різної довжини.

Слайд 4

Сегнерове колесо в дії Під тиском напору води, вода виливається через сопла в одну сторону, що змушує обертатися пляшку в іншу(реактивний рух) . Дослідимо залежність частоти обертання сегнерового колеса від кількості сопел та їх довжини.

Слайд 5

Експеримент з різною довжиною сопел

Слайд 6

Експеримент з різною кількістю сопел

Слайд 7

Використання сегнерового колеса для видобутку електроенергіїСегнерове колесо з пляшки ємністю 2л, кількість сопел – 4, приєднаний мікромотор

Слайд 8

Вироблену енергію можна використовувати, наприклад, для освітлення, якщо приєднати світлодіод

Слайд 9

Отже, сегнерове колесо можна використовувати для перетворення механічної енергії води в електричну.Отже, сегнерове колесо можна використовувати для перетворення механічної енергії води в електричну.Своє сегнерове колесо з пластикової пляшки пропоную використовувати для поливу рослин і їх підсвітлення, також для підсвітлення фонтанів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика