X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рівноприскорений рух

Завантажити презентацію

Рівноприскорений рух

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рівноприскорений рух Прискорення Якщо за будь-які рівні інтервали часу швидкість руху змінюється однаково за напрямом чи за значенням, то такий рух наз. Рівноприскорений Під час такого руху швидкість може змінюватись по-різному Дуже стрімко (рух кулі в рушниці, старт ракети…) Повільно ( початок руху, гальмування автомобіля…)

Слайд 2

Прискорення – це векторна фізична величина що дорівнює відношенню зміни миттєвої швидкості тіла до інтервалу часу, протягом якого відбулася така зміна - початкова швидкість - кінцева швидкість Прискорення а вимірюється в м/с2 Кінетичне рівняння миттєвої швидкості для рівноприскореного руху.

Слайд 3

Рівняння переміщення

Слайд 4

Кінематичне рівняння руху

Слайд 5

Рівняння часу

Слайд 6

Водій натискає на гальмо в той час, коли спідометр автомобіля показує 72 км/год. Через який час зупиниться автомобіль, якщо ін рухався з прискоренням 2 м/с2 Кульку штовхнули по похилому жолобу вгору зі швидкістю 6 м/с прискорення 0.5 м/с2 Визначити миттєву швидкість кульки через 8 с та 16 с після початку руху. З яким прискоренням рухається автомобіль, якщо його швидкість за 1 хв. Змінилася від 9 км/год до 54 км/год Лижник зїжджає з гори за 15 с, рухаючись із прискоренням 0.8 м/с2. Знайти швидкість? Рух рівноприскорений

Слайд 7

5. Під час гальмування швидкість потяга змінилася від 36 км/год до 9 км/год за 15 с. Чому дорівнює проєкція прискорення потяга? Через який час від початку гальмування він зупиниться? Який шлях він при цьому пройшов? 6.Під час рівноприскореного прямолінійного руху велосипедист досягає швидкості 27 км/год за 25 с, рухаючись із прискоренням 0.2 м/с2 Яка була його початкова швидкість? 7. З яким прискоренням рухався автомобіль під час аварійного гальмування, якщо його швидкість перед гальмуванням була 72 км/год, а гальмівний шлях дорівнював 20 м? Скільки часу пройшло до його зупинки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика