X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Магнітне поле. Силові лінії магнітного поля. Змінні магніти. Постійні магніти

Завантажити презентацію

Магнітне поле. Силові лінії магнітного поля. Змінні магніти. Постійні магніти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магнітне поле. Силові лінії магнітного поля. Змінні магніти. Постійні магніти ‹#›

Слайд 2

Магнітне поле Магнітне поле — складова електромагнітного поля, яка створюється змінним у часі електричним полем, рухомими електричними зарядами. Магнітне поле утворюється, наприклад, у просторі довкола провідника, по якому тече струм або довкола постійного магніту.

Слайд 3

Силові лінії магнітного поля Будь-який магніт має два полюси, їх назвали північним і південним полюсами. На полюсах концентрація магнітного поля максимальна. Але між полюсами магнітне поле розташовується теж не довільно, а у вигляді смуг або ліній. Вони називаються силовими лініями магнітного поля. Виявити їх досить просто – досить помістити в магнітне поле розсипані залізні тирсу і злегка струснути їх. Вони розташуються не як завгодно, а утворюють як би візерунок з ліній, що починаються в одного полюса і закінчуються в іншого. Ці лінії як би виходять з одного полюса і входять в інше.

Слайд 4

Змінні магніти Людина навчилася виготовляти змінні магніти, дія яких можна включати і вимикати за бажанням. Коли люди почали вивчати електрику, то виявили, що струм, пересуваючись по проводах, створює навколо них магнітне поле. Це дозволило створювати магніти, магнітне які зумовлено протікає в них електричним струмом. Область застосування магнітів у наш час надзвичайно широка. Їх можна виявити всередині електродвигунів, телефонів, динаміків, радіоприладів. Навіть у медицині, наприклад, при ковтанні людиною голки або іншого залізного предмета, його можна дістати без операції магнітним зондом.

Слайд 5

Постійні магніти Природні магніти, або магнетити, володіють не дуже сильними магнітними властивостями. Але людина навчилася створювати штучні магніти, що володіють значно більшою силою магнітного поля. Робляться вони з спеціальних сплавів і намагнічуються зовнішнім магнітним полем. А після цього їх можна використовувати самостійно.

Слайд 6

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика