X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
АДРОННИЙ КОЛАЙДЕР

Завантажити презентацію

АДРОННИЙ КОЛАЙДЕР

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АДРОННИЙ КОЛАЙДЕР Робота учня 10-б класу Кіровоградського облкомплесу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Сільвейстрова Олексія Володимировича Науковий керівник Вчитель фізики Кривенко Андрій Веніамінович

Слайд 2

Мета дослідження: на основі вивчення архівних матеріалів, доповідей людей, вивчити будову і функції Адронного Колайдера. Актуальність дослідження: Стрімкий розвиток сучасних технологій призвів до винайдення надсучасного пристрою – Адронного Колайдера. Цей пристрій потребує дослідження, у чому і полягає моя робота. Об'єктом дослідження стало вивчення елементарних частинок, їх властивостей, будови. Предметом дослідження є Адронний Колайдер, на якому й вивчають ці самі елементарні частинки Практичне значення роботи полягає в тому, що її матеріали можуть бути використані на уроках з фізики, для розширення уявлень учнів про сучасну фізику.

Слайд 3

ДЕТЕКТОРИ

Слайд 4

Розміщення детекторів і експериментів ВАК

Слайд 5

Зокрема вчені віднайшли нову частинку – нейтрино. Вважається, що вона швидша за світло.

Слайд 6

Утворення матерії і антиматерії Антиматерія — форма матерії, у якій більшість атрибутів (електричні заряди, магнітний момент елементарних частинок) мають зворотні знаки.

Слайд 7

Стандартна модель Стандартна модель – математична теорія, яка описує слабкі і сильні електромагнітні взаємодії. В цій моделі фундаментальними частинками являються кварки і лептони.

Слайд 8

Великий вибух Якщо підтвердять Стандартну модель, то це в свою чергу підтвердить теорію про те, що всесвіт пішов з однієї точки близько 13,7 мільярдів років тому. Це явище дістало назву Великий вибух.

Слайд 9

Внесок України В експерименті задіяно понад 30 країн світу. Зокрема, українські (харківські) науковці з Харківського фізико-технічного інституту та НТК "Інститут монокристалів", фізик-теоретик Г.М.Зинов'єв брав участь у частині проекту ВАК — роботах над системою детектування ALICE (внутрішньою трековою системою).

Слайд 10

Висновки Опрацювавши, зібравши і систематизувавши інформацію про Адронний Колайдер, було отримано відповіді на поставлені у роботі завдання. Досліджено будову ВАК, найголовніша ланка у його будові – це детектори, прилади, за допомогою яких і досліджують елементарні частинки шляхом спостереження за процесами, які відбуваються при зіткненні частинок та аналізу отриманої інформації.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика