X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Футбол

Завантажити презентацію

Футбол

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Футбол у Давньої Греції Зародження футболу відноситься до глибокої давнини. Елементи цієї гри можна зустріти у багатьох народів світу. Наприклад, у Давній Греції великою популярністю користувалася гра у м'яч, під час якої гравці били ногою по м'ячу. Перше письмове згадування про гру у м'яч, яка нагадує сучасний футбол, відноситься до 180 р. до н.е. Гравці ділилися на дві команди (партії), кожна з них повинна була провести м'яч за поле супротивника.

Слайд 2

Футбол у Давньому Китаї Історія Ханської династії зберігає опис гри “ чжу-ке ". “ Чжу " означає бити ногою, а "ке" - шкіряний набивний м'яч. У день народження імператора дві найсильніші команди брали участь у матчі, який проводився перед імператорським палацом. Для гри спеціально готувався майданчик: між бамбуковими жердинами висотою натягували шовкову сітку, у якій було зроблено отвір діаметром 1 фут. Гравці обох команд ногами заганяли м'яч у отвір. Переможцям підносили квіти, фрукти, вино, нагороджували срібними кубками. Відомий і такий випадок, коли одного гравця за те, що він міг прекрасно грати у м'яч, зробили генералом. В той же час капітан команди, яка програла звичайно підлягав публічній карі - сечі.

Слайд 3

Футбол у Давньої Мексиці На Мексиканській землі за 1300 років до н.е. зародилася гра під назвою “ пок-та-пок “. Учасники цієї гри дуже часто отримували поранення, які закінчувалися іноді смертю - в "пок-та-пок" грали важким м'ячем з каучуку. Мета гри була у тому, щоб влучити м'ячем у отвір, діаметром 20 см, у каменій стіні. Зробити ж це можна було тільки ногами!

Слайд 4

Розвиток футболу у 19 сторіччі З 19 ст. починається новий етап у розвитку цієї гри. Гра поширюється в англійських коледжах та університетах. Перші правила, які дійшли до нас, були опубліковані у 1863 р. Але вони були недосконалими, діючи, поступово набували сучасного виду. Було вирішено з'єднати жердини воріт горизонтально натягнутою мотузкою. Була установлена й висота такої "перекладини" - 5,5 м., а потім її замінили жердиною. В 1871 р. голкіперу було дозволено грати руками. Також було прийнято рішення, що команди міняються сторонами поля після перерви, а не після кожного забитого м'яча, як це було раніше.

Слайд 5

У 1881 р. на футбольному полі вперше з'явився суддя. В його обов'язки входило проведення гри у відповідності з установленими правилами, визначення числа забитих м'ячів. А потім суддя став виходити на поле з 2 помічниками. А зараз головному арбітрові допомагають вже 4 помічника.

Слайд 6

Значний поштовх подальшому розвитку цієї спортивної гри дало створення в 1904 р. Міжнародної федерації футболу. У теперішній час в цю організацію входять більше 150 країн.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура