X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Святослав Вакарчук

Завантажити презентацію

Святослав Вакарчук

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1975 Святослав Вакарчук

Слайд 2

Святослав Вакарчук народився 14 травня 1975 року в місті Мукачево, Закарпатської області, в Україні. Святослав виріс в інтелігентній родині. Мати - педагог, займалася математикою. Батько - викладач теоретичної фізики. Спочатку 90-х Вакарчук-старший стане ректором Львівського університету, а потім буде займати посаду міністра освіти України. Нестачі в освіченості, як ви розумієте, у Слави бути не могло. Дитячі роки

Слайд 3

Дитячі роки З шести років пішов у львівську елітну школу № 4 (з поглибленим вивченням англійської мови), яку закінчив з срібною медаллю (мав одну четвірку з математики). Лідером не був, але вплив на шкільне життя здійснював - готував стінгазети, брав участь у КВК, створенні шкільного театру, активно займався баскетболом. Два роки займався у музичній школі по класу скрипки, паралельно навчаючись грі на баяні. Улюбленим мультфільмом був – «Ну, постривай!»

Слайд 4

Дитячі Роки Музичний смак Вакарчука в дитинстві формували його бабуся і дядько. Від бабусі дісталася любов до української народної музики, від дядька схилиність до «Beatles», «Queen», «Rolling Stones» і «Pink Floyd». Свою першу пісню він написав вже в 15 років! «Чесно кажучи, перших своїх пісень я вже не пам'ятаю. Вони були смішні такі ». А всього за 2 роки з'явилася перша композиція, що стала в наслідку справжнім хітом, називалася вона «Відпусти». Як не дивно, але ця, тепер уже легендарна, пісня була написана, коли Вакарчуку було всього 17!

Слайд 5

Вища освіта У 1991 р. Слава вступив на факультет теоретичної фізики Львівського Університету. Через 5 років вища освіта була успішно отримана. Причому, вища освіта у Вакарчука не одна, а цілих дві - Вакарчук паралельно з теор. фізикою займався економікою, за що й отримав диплом економіст-міжнародник в 2003 р. Тут би й поставити крапку в описі атестатів та дипломів, і припинити розповідати про навчання та ученья майбутнього лідера Океану Ельзи, так ні - не тут-то було!

Слайд 6

Вища Освіта У 1996-му р. він вступає до аспірантури на кафедру теоретичної фізики Львівського національного університету, де надалі отримує ступінь кандидата фізико-математичних наук. Тема кандидатської дисертації Святослава Вакарчука-«Суперсиметрія електронів у магнітному полі». Один з альбомів Океан Ельзи так і називатиметься «Суперсиметрія», одна з пісень - «Susy» (абревіатура SUperSYmmetry).

Слайд 7

«Океан ельзи» Гурт Океан Ельзи, завдяки творчості якого Святослав Вакарчук став відомим співаком та композитором, було створено 1994 року. Святослав став не тільки організатором гурту, але й автором переважної більшості текстів та музики та незмінним солістом Океану Ельзи. Після закінчення університету Вакарчук міг продовжувати навчання за кордоном, але натомість вибрав музичну кар'єру. Океан Ельзи до того часу вдало виступив на кількох фестивалях, й Святослав разом з гуртом поїхав до Києва записувати дебютну платівку ("Там, де нас нема", 1998).

Слайд 8

Святослав Вакарчук брав активну участь у «помаранчевій революції», активно підтримуючи опозиційного кандидата в президенти України Віктора Ющенка. Ющенко на виборах таки переміг, а Вакарчук став радником президента з культури. Так само він був Послом доброї волі ООН, займався багатьма соціальними проектами. На дострокових парламентських виборах у 2007-му р. увійшов до списку блоку "Наша Україна - Народна самооборона". Активно виступав за появу в Україні соціально-відповідальної політики і політиків. У листопаді 2007-го Святослав Вакарчук став членом Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.

Слайд 9

Святослав Вакарчук дуже швидко став популярний по всій Україні. Його оригінальний, злегка захриплений голос і відмінна музика отримали мільйони шанувальників, і з виходом кожного нового диска Океану Ельзи число шанувальників тільки збільшується.

Слайд 10

Цікаві факти: Хобі - японська культура і все, що з нею пов'язано Зростання - 1 м 76 см. Телешоу - Святослав Вакарчук - переможець одного з випусків ігри "Хто хоче стати мільйонером?" Талант - Вакарчук однаково володіє як лівої, так і правою рукою. Ця рідкісна здатність називається забавним терміном «амбідекстр». Мови - українська, російська, польська, англійська. Улюблені письменники - Юкіо Місіма і Харукі Муракамі. Улюблені групи - "The Beatles", "Rolling Stones", "Queen", "Pink Floyd". Улюблені напої - темне пиво, «Кривава мері". Улюблена їжа - овочі і фрукти. Спорт - баскетбол, футбол. Сімейний стан - офіційно не одружений, але перебуває в цивільному шлюбі з Лялею Фонарьовою. Улюблений серіал - «Доктор Хаус». А взагалі, як він сам зізнався, серіали він не любить.

Слайд 11

Слайд 12

The End!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія